2737
2739

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی، ...

سلام من هم تعریف خانم دکتر ساداتی رو در زمینه کودک خیلی شنیدم ممنون

سلام دوستان

برای درک بیشتر دنیای کودکان، می توان آنها را در هنگام بازی مورد مشاهده قرار داد. کودکان، به وسیله بازی، احساسات، ناکامی  ها و اضطراب ها و ترس  های خود را بیان می دارند. از این رو، بازی برای درمانگران وسیله ای مناسب است تا به دنیای کودکان راه یابند و آنان را بیشتر و بهتر بشناسند و به مشکلات پی ببرند. امروزه، به کمک این شیوه و تدارک اسباب بازی های ضروری و تشکیل جلسات بازی برای کودکان، رفتارهای آنان را زیر نظر می گیرند و ضمن دستیابی به ریشه های مشکلات کودکان، به درمان آنان می پردازند. بازی نقش تخلیه هیجانی را برای از میان بردن انرژی سرکوب شده و زیر فشار قرار گرفته بازی می کند. در زندگی روزمره، کودک نیاز دارد تا از تنش هایی که محدودیت های محیطی به او تحمیل می کند، رهایی یابد.

بازی به کودک فرصت می دهد که احساسات خود را به شیوه ای پذیرفتنی در اجتماع بیان کند و به وی اجازه می دهد انرژی تحت فشار خود را به گونه ای بیرون بریزد که از نظر دیگران، و به طور کلی اجتماع، منعی نداشته باشد.

بازی و اسباب بازی ها بهترین ابزار برای شناختن تمایلات و احساسات کودکان به شمار می آیند؛ زیرا کودک، به هنگام بازی های خلاق خود، خواسته ها و تمایلات خویش را بیان می کند و نشان می دهد که از چه چیزی محروم شده است، به چه چیزهایی بیشتر گرایش دارد و از چه چیزهایی رنج می برد.

در ضمن به نڟر بهترین نتیجه گیری قبل از از بازی درمانی با انجام انواع تستهای اختلالات کودکان را خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک انجام می گیرد شماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ ، ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره خانم دکتر۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام دوستان من هم تعریف خانم دکتر ساداتی رو شنیدم  در ضمن ایشون از اساتید دانشگاه هستند و تخصصشون کودک هست اما مشاوره بزرگسال هم انجام میدن آدرس پیج اینستا شونhttps://instagram.com/dr.mahsasadati?utm_source=ig_profile_share&igshid=1oyjft9k6uvc3

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

2738

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا :

۸۸۲۶۷۰۴۰

سلام عزیران

خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک اخیرا به دلیل تعداد مراجعات زیاد منشی تمام وقت جهت رزرو نوبت با شماره همراه 09128398588 گرفته اند

از دوستانی که از ایشون وقت میخوان میتونند بصورت شبانه روزی وقتشون رو از منشی ایشون بگیرند

سلام عزیران خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک اخیرا به دلیل تعداد مراجعات زیاد منشی تمام و ...

سلام عزیزم

من هم تعریف دکتر ساداتی رو خیلی میشنوم راستش دختر من مشکل خاصی نداره ولی من برا اینکه یه تست استعداد یابی از دخترم بگیرند و هم اینکه خانم دکتر مهسا ساداتی رو از نزدیک ببینم از منشی ایشون برا کلینیک سعادت آباد وقت گرفتم برا سه هفته دیگه

شماره منشی ایشون که خیلی هم خوش برخورد بودند

09128398588

سلام عزیزم

من یه  ویدیو  راجع به علایم و سن طلایی درمان اوتیسم در کودکان از خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک دیدم خیلی برام جالب بود و چون خودم هم این نگرانی رو راجع به پسرم داشتم .

بعد از گرفتن وقت از خانم دکتر

پسرم را پیش ایشون بردم

تا اینکه خانم دکتر بعد از معاینه پسرم قضیه اوتیسم پسرم رو رد کردند.

دوست دارم لینکشو براتون بزارم شما هم حرفهای خانم دکتر رو بشنوید

انشالله که نگرانیتون حل شه

https://tamasha.com/v/4kXgD

2706