2733
2739
عنوان

خانومايي كه بچه دوم ميخواين و تنبلي تخمدان دارين بياين با هم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 4599 بازدید | 54 پست

منم ۲۸ هستم و پسرم ۵ سالشه تقریبا..

تو اقدامم برای بچه دوم از ماه رمضون ولی خبری نیست فعلا..دلم میخواد دختر بشه.. فردا میرم دکتر بگم تا تخمدان و رحمم رو برسی کنه ببینه چرا نمیشه پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۲۸ هستم و پسرم ۵ سالشه تقریبا.. تو اقدامم برای بچه دوم از ماه رمضون ولی خبری نیست فعلا..دلم میخ ...

چقدر ما مثل هميم 😍

ان شاالله به زودي هممون دوباره باردار بشيم

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

راستش من قبلا انقدر دكتر رفتم دلم نميخواد باز اسير دكتر بشم 

فعلا روزي سه تا متفورمين ميخورم

ميخوام قرص ويتاگنوس هم امتحان كنم

ببينم پريودم مرتب ميشه 

2731
راستش من قبلا انقدر دكتر رفتم دلم نميخواد باز اسير دكتر بشم  فعلا روزي سه تا متفورمين ميخورم ...

من عکس رنگی هم انداختم،سه ماهم لتروزول خوردم، این ماه فقط پیاز دمانی کردم و متفورمین خوردم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
سلام، منم ۲۶سالمه، پسرم نزدیکه پنج سالشه، یک ساله تو اقدامم واسه دومی، ولی فعلا ک خبری نیست😔😔

منم ٤ ساله

ولي تا اميد نميشم😉

من عکس رنگی هم انداختم،سه ماهم لتروزول خوردم، این ماه فقط پیاز دمانی کردم و متفورمین خوردم

من پياز درماني روم جوا نداد متاسفانه

خيلي وزنم رفته بود بالا الان دارم كم ميكنم وزنمو

شايد تاثير بزاره

2740

دوستان من ۳۷ سالمه یه دختر ۸ ساله دارم چهار ساله منتظر دومی هستم دخترم همش در حال دعا کردنه و گریه و زاری یه سال اقدام کردم نشد رفتم عکس رنگی گرفتم لوله چپم مسدود راستی هم اطرافش چسبندگی شدید داره مجبور شدم ای وی اف کنم یه دوره ای وی اف کردم منفی شد مجدد میخواستم برم که طبیعی باردار شدم ولی متاسفانه تو ۸ هفته سقط شد الان دو ماه از سقطم گذشته اقداماتم خوردن داروی تقویتی سه ماه طب سوزنی جدیدا هم میخوام فیزیوتراپی برا رفع چسبندگی هام برم توکل بر خدا فقط از رحمت خدا هیچوقت نا امید نشین 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
منم ٤ ساله ولي تا اميد نميشم😉

ماشاءالله به صبرت... من ناامیدم همش

پسرمو ماه سوم اقدام باردارشدم، ولی نمیدونم با وجود اینکه عکس رنگی گرفتم و فولی هام عالی بود ولی باردار نشدم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
من پياز درماني روم جوا نداد متاسفانه خيلي وزنم رفته بود بالا الان دارم كم ميكنم وزنمو شايد تاثير ب ...

منم یه دوره سه ماهه قبل ازعکس رنگی پیاز درمانی کردم فایده نداشت، حالا این ماه دوباره انجام دادم توکل به خدا

یکیشو توش موندیم چجوری فکر دومین تواین. اوضاع بدبختیو بیچارگی

بچه روزیشو با خودش میاره... تک فرزندی خوب نیست

پسرم خیلی تنهاست دوست نداشتم فاصلشون انقدر زیاد بشه ولی خب صلاح خدا نبوده فعلا

منم تنبلی دارم بچه دومم میخوام دو سال ونیم ام از بارداریم میگذره ولی هنوز نمیدونم که با این شرایط زن ...

چه شرایطی؟؟؟