2737
2734
عنوان

ساعت ۱نصف شب گوشی شوهرم زنگ خورد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 79 پست

خدا به مادر شوهرت عمر بده تا خواهر شوهرت عروسی کنه😐

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاعدتا وقتی کس و کاری نداشته باشه داداشش باید حامیش باشه چه شما خوشت بیاد چه نیاد نمیشه ولش کنن به ا ...

اخه ۳تا پسرن میتونست ب هر۳نفر بگه

ن اینکه بگه کلا باما زندگی کنه

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا
2731

اصلی مادر شوهره . با خواهر شوهر میشه کنار اومد. 😆

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2740

ی دوست دور داریم دختره کارمند تو ی واحد زندگی میکنه ۲برادرش هم تو هم ساختمون ساکنن

ولی خوب مادرشوهرم گفت باما یعنی توخونه ما باشه

حالا توکل برخدا ک طوریش نشه

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

کار خوبی کردی گفتی ان شاالله که سایه مادرش بالا سرش باشه ولی اگه خدای نکرده طوریش شد شما و شوهرتون به حرفی که زدین عمل کنید گناه داره یه جایی حتما خداوند هم کمکتون میکنه وقتی شما به خواهرشوهرت کمک کردین

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

حالا نمرده که انشالله برمیگرده اگرم مرد با برادرشوهرات حرف میزنی میفرستی پیش اونا نمیشه که همش پیش تو باشه 

نهایتا شوهر پیدا میکنین شوهرش میدین میره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩