2733
2734
عنوان

خانما مسخره نکنیدااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 48 پست
گوشت و مرغ رو که خریدی به قصاب بگو برات خورد کنه  منم تو خونه خورد نمیکنم اصلا چندشم میشه. بست ...

مانترا چند وقته میخوام بهت یه چیز بگم روم نمیشه تو یادت نمیاد اما من یادمه تاپیک زدم گواهینامه شهری رد میشم و اینا تو گفتی رفتی شهرک آزمایش میخواستم ازت تشکر کنم هر وقت خواستم استرس بگیرم خاطره ی تو رو آوردم جلو چشمم گفتم از وضع مانترا که بدتر نیست بعد آرامش گرفتم قبول شدم مرسی😎🤣🤣

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مانترا چند وقته میخوام بهت یه چیز بگم روم نمیشه تو یادت نمیاد اما من یادمه تاپیک زدم گواهینامه شهری ...

😘😘😘

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
😘😘😘

☺😘😘💖💪

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
2731