2752
2734
عنوان

خانما مسخره نکنیدااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 48 پست

من مرغ و ک میدم بیرون گذشتم بلد نبودم مامان برام خرد میکرد ی بار خودم خرد کردم با تخته گوشت اینکارو تکرار کردم تا دستم اومد اندازه تیکه هاش چون اول خیلی درشت خرد میکردم

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم همسرم انجام میده چون دوست ندارم دست به گوشت بزنم حتی چرخ کرده خوشم نمیاد  مرغ هم که پاک کر ...

البته خیلی هم بد نیست شوهر تو خونه مسئولیت کاری رو داشته باشه

ولی گوشتو خانم بزنه یه چیز دیگست 😉😉😉😊

4ماه

همونه برات سخته عزیز . ان شالله راه میوفتی بعد 1 سال

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
آخه استخون و دنده هم داره او 

من خودم ران گوسفند میگیرم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

من وقتی مجرد بودم مامان یه مرغ بهم داد گفت برو تو حیاط خوردش کن تا یاد بگیری منم بعد یه ساعت برگشتم مامان مرغو پرت داد 😐گفت از این گوشتای آویزون رو استخونا حالم بهم میخوره 😑

خودت باش😎مگه خودت چشه 
همونه برات سخته عزیز . ان شالله راه میوفتی بعد 1 سال

مرسی عزیزم😍

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏