2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لانه گزینی تقریبا با موعد پریود یکیه. بخاطر همین گاهی با پریود اشتباه گرفته میشه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2728
2738
من چرا هیچی نمیدونم!!با اینکه نزدیکه دوساله عروسی کردم🤔🤔

منم هر چی نمیدونستم .تا اینکه خواهرم ازدواج کرد .برای بارداری میرفت دکتر از موقع حس کنجکاوی و اطلاعاتم رفت بالا. البته هر چه قدر بدونیم بازم کمه

خدایا هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمیشود
من ۱۷ روز پیش رابطه محافظت نشده داشتم

پریودات چند روزه ست؟زمانش  رواز 14 کم کن .اگر تخمک گداریتو حساب کن یک روز این ور اونور.چون عذر میخوام اسپرم تا 3 روز زنده میمونده

پریودات چند روزه ست؟زمانش  رواز 14 کم کن .اگر تخمک گداریتو حساب کن یک روز این ور اونور.چون عذر ...

من تنبلی دارم اصلا از سیکلم و تخمک گذاریم خبری ندارم کلومیفن خوردم شبای ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ پری رابطه داشتم ۹مهر هم پری شدم پنج روزه خوب شدم تاامروز چیزی نشدم فقط غروب یه چیکه خون قهوه ای دیدم با ترشح نخ مانند قهوه ای

من تنبلی دارم اصلا از سیکلم و تخمک گذاریم خبری ندارم کلومیفن خوردم شبای ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ پری رابطه ...

از 9 مهر به بعد پریود نشدی؟؟؟

2706