2733
2734

هیچ چیزی روم اثر نمیکنه. نه دارو نه ویتامین ب۶ نه سیرابی نه زنجبیل😢 خیلی وحشتناکه خسته شدم دیگه😢😢 بوی خونه حالم رو بهم میزنه.

شماها چطور با تهوع بارداری کنار میایین؟

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍

دمیترون

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا 4 ماهگی اینطوری بودم و 6 کبلو وزن کم کردم بعدش رفته رفته بهتر شدمم..کاریش نمیشه کرد من همه راه هارو رفتم😧

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

وای منم داغون بودم همه راهارو امتحان کردم ولی نشد دقیقا تاشش ماه،حتی آب میخوردم گلاب ب روت بالامیاوردم،فک کن سرم و امپول میزدم از درمانگاه میومدم بیرون بالا میاوردم،مردم وزنده شدم اون شش ماه

دلم برات تنگ شده بابا🖤
2738
من تا 4 ماهگی اینطوری بودم و 6 کبلو وزن کم کردم بعدش رفته رفته بهتر شدمم..کاریش نمیشه کرد من همه راه ...

😢😢

منم ۳ کیلو کم کردم. خیلی داغونم هیچ چی از گلوم پایین نمیره. از غذا بیزارم😔

دکترم نداد بهم. ایران نیستم. یه قرص دیگه بهم داد اثر نداشت

عزیزم برای من فقط دمیترون تاثیر داشت با دکترت مشورت کن اگه اجازه داد بخور ،امپولشم هست که زودتر اثر میزاره

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟
وای منم داغون بودم همه راهارو امتحان کردم ولی نشد دقیقا تاشش ماه،حتی آب میخوردم گلاب ب روت بالامیاور ...

ای خدااا چی کشیدی! شش ماه خیییلی زیاده

2706