2733
2734
عنوان

حالم بده

312 بازدید | 19 پست

یعنی دو این چند وقت بعد زایمان همه جور مریضی گرفتم. الان یه لیست میدم خدمتتون

_جای سوزن بیحسی زایمانم سمت چپش همش گز گز میکنه

_کمرم تو قسمت گودی یکم سمت راست بشدت درد میکنه انگار یکی با چماق کوبیده تو کمرم

_تمام مفاصلم خشکه و درد میگیره. وقتی بلند میشم نمیتونم صاف راه برم تا ۵_۶ قدم

_رفتم از دندونام عکس opgگرفتم ۹ تاشون خرابه یه سریشون قبلا پر شده بوده یه سریاش فابریکه😥

_دلم بغل ناف درد میکرد تیر میکشید رفتم سونو یه کیست ترکیده. ۴۰ cc مایع ولو شده اون وسط

_بعد مصرف دارو رفتم ببینم این مایع جم شده یا نه ؟ چرا هنوز دورو برش درد میکنه که یه سنگ ۳ میل تو کلیه سمت راستم مشاهده شد

_ افسردگی بعد زایمانم که سه ماهه در حال درمانه

مشکلات دخترمم نمیگم دیگه.

این طبیعیه به نطرتون؟؟؟

مطب گردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله طبیعیه مگر اینکه ورزش میکنین ولی اینجوری هستین 

شما باید بعد زایمانتون ورزش کنین تمام این مشکلات برطرف میشه و سنگ کلیتون به خاطر مصرف لبنیات بیشتر دربارداری و تحرک کمترتون بوده احتمالا بقیه عوارضی هم که گفتین با  ورزش درمان میشه 

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید

[QUOTE=73523975]حس بدی دارم. حس میکنم اخرای عمرمه. یا باید گوشه نشین و زمین گیر بشم😢😢😢[/QUOTE]

ااين چه حرفيه قشنگ برنامه ريزي كن از يه جايي شروع كن درمان هارو دندونات واجبن يه دكتر قيمت مناسب پيدا كن همه رو درست ....

خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
2738
واقعا لبنیات باعث سنگ‌میشه؟

بله کلسیم داره و کلسیم عامل سنگ کلیه در خانم های بارداری هست که تحرک کم دارن قطعا در زمان بارداری این سنگ شکل گرفته 

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید
[QUOTE= 73523975 ]حس بدی دارم. حس میکنم اخرای عمرمه. یا باید گوشه نشین و زمین گیر بشم😢😢😢[/QUOTE] ...

یکی شو رفتم ولی انقدر درد کشیدم گفتم یه ماهی ایتراحت کنم اعصابم اروم شه. تو این فاصله دکتر زنانو رفتن و کلیه رو. ولی درداش بده دیگه. نمیدونم کجا مو بگیرم وقتی پامیشم. دلمو کمرمو زانومو دندونمو

مطب گردی 

[QUOTE=73524396]یکی شو رفتم ولی انقدر درد کشیدم گفتم یه ماهی ایتراحت کنم اعصابم اروم شه. تو این فاصله دکتر زنانو رفت ...[/QUOTE]

درس ميشه اول افكار منفي رو از خودت دور كن به خودت و بچه اتون فك كن اون به شما نياز داره پس سرحال و باانرژي باشين بيماريهات دور ميشن

خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
2706