2703
2716
عنوان

تاپیک دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 30652 بازدید | 5452 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@roshanaaa    

سلام گلم چطوری دخترگلت چطوره خوبه؟

مریم یه سوال داشتم اولی اینکه کدو حلوایی رو چوری بپزم بدم به امیر مهدی بخوره ؟؟دومی هم اینه امیر مهدی الان تازهوارد ۸ماهش شده این ماه باید زرده تخم مرغ .ماست و....بخوره سوال من اینجاست زرده تخممرغ رو چجوری بپزم بخوره ....و ماست که سردی هس ضرر نداره .کنترلش ۱۱همش است میخواستم از اونا بپرسم کهتو به یادم اومدی ......

مرسی که هستی دکتر تاپیک😙😍❤

مریم جون اینم بگمامیر مهدی یکم تپله ۶ماهگی ۸۸۰۰ کیلو بود ....۶ونیم ماهگی هم دکتروزن کرد شده بود ۹۲۰۰..مادر شوهرمم میگه زرده کم بده چون کلسترولش زیاده چاق میکنه .حالا موندم تو بگو چیکار کنم 😣😫😞

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

ببشخید یکمی زیاد شد سوالام 

تازه اولشم نوشتم یه سوال دارم 😂😂😂😂

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2456
مریم جان یه سوال ؟! آریو خیلی سعی می کنه بلند بشه و همش با گریه حالی ما می‌کنه که می خواد به حالت نش ...

نه گلم اینجوری ضرر نداره بزار رو پات و سعی کن لم بده ولی بالشت نچین اون زوده

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
وقتی میزارمش روی تشک همش پاهاش رو جمع می‌کنه توی شکمش و سر و گردن و شونش رو از روی زمین بلند می‌کنه ...

ماشاالله اکتیوه بچه. دوست داره زود حرکت کنه  

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
@roshanaaa     سلام گلم چطوری دخترگلت چطوره خوبه؟ مریم یه سوال داشتم اولی اینکه کدو حل ...

سلام عزیزم خوبی؟ پسرگلت خوبه؟ فدات ماهم خوبیم
گلم من کدو حلوایی رو گرفتم خرد کردم پوست کندم گذاشتم فریزر. هربار یه تیکه شو میندازم تو سوپش ، یا تو غذاهای دیگش. تو همه چی میتونی بریزی میتونی پوره سیب زمینی و کدو بدی میتونی کدو و مرغ بدی میتونی کدو و جو دوسر رو بزاری بپزه با شیره انگور یا سه شیره شیرین کنی بده صبحونه بخوره.خیلی کارا میشه با کدو کرد

راجب زرده تخم مرغ، بزار قشنگ آب پز شه سفت بشه کامل بعد میتونی با سیب زمینی پوره اش کنی توش کره بزنی بدی بخوره.  من صبحا براش نون سنگک رو میزارم خیس میخوره با پشت قاشق له میکنم بعد توش زرده تخم مرغ رنده میکنم کره میزنم میدم میخوره. میتونی حتی تو سوپش رنده اش کنی. فقط از کم شروع کن مثلا دفعه اول یک سوم یه زرده رو بده بعد کم کم بهش اضافه کن تا برسی به یک زرده کامل
ماست هم هیچ ضرری نداره بچه که نباید همش گرمی بخوره باید متعادل بخوره موز بهش بده ، سه شیره بده اینا خیلی گرمن ، کنارش گاهی ماست بده باید متعادلش کنی مثلا من روزایی که میدونم خیلی گرمی بهش دادم خیار بهش میدم خوبه براش بده

ای جان ماشاالله تپل خان😍😍 اره خب زرده تخم مرغ برای وزن گیری عالیه  تپل میکنه ولی نباید خیلی کم بدی . بده بهش ولی مثلا کره و روغن تو غذاهاش کم بزن سیب زمینی رو حجمش رو کم کن البته نه خیلی ها. زرده هم بده براشون خیلی خوبه جدا از وزن گیری کلی ویتامین داره

2714
سلام عزیزم خوبی؟ پسرگلت خوبه؟ فدات ماهم خوبیم گلم من کدو حلوایی رو گرفتم خرد کردم پوست کندم گذاشتم ف ...

ممنون گلم اونم خوبه همش در حالخرابکاریه 😔خدارو شکر گلم خدا گل دخترت رو خودت رو حفظکنه❤ممنون عزیزم بابت جواب دادنت 💋

سلام عزیزم خوبی؟ پسرگلت خوبه؟ فدات ماهم خوبیم گلم من کدو حلوایی رو گرفتم خرد کردم پوست کندم گذاشتم ف ...

مریم جون ..میتونم کته بپزم نرم باشه باسیب زمینی و هویج بدم بخوره ضرر ندارهکه؟؟

پس كجايين😒😒

من همینحام

تو کجایی؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706