2733
2739

الكي مثلا همه منو ميشناسن😂خلاقيتم تو عنوان از انتها تو حلق دشمناتون😖😖من چند روز نبودم اين همه تاپيك باحال تو پربازديد هس😖 يني يكي نبود بياد منو صدا كنه

@فدرابانو    

@76sadaf    

من شما دوتا رو ميكشم ك انقد كم كار شدين

اصن اين تاپيك و زدم فقط باس شماهاااااااااااا

واقعا اين درسته😭😭😭😭حاجي راضيه صدف منو اينجوري اذيت كني؟😭🤣فدرا بگم؟؟؟بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟🤣😂😭

حالا اصن اينا ب كنار نامردا من اين همه عكس گذاشتم يكي نبود منو صدا كنه بيام پز بدم؟😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

هرچند منو صدا نزدی ولی اومدم😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم اول پست آماده خخخ

یادبگیریم باهم باشیمبدون تصاحب یکدیگر،همنوا باشیمبدون تصرف اندیشه یکدیگر،همراه باشیمبدون خدشه دار کردن راه یکدیگر،همکار باشیمبدون دخالت در کار یکدیگر،همدل باشیمبدون راهیابی به راز یکدیگر،همنشین باشیمبدون تجاوز به مرزهای یکدیگر
2731
2738
مگه تو منو صداييدي؟؟😭😭😭😭😭واقعا ك😒😝

هوووففففف،،حالا یه چیزی گفتیم ها😑😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
از تو توقع نداشتم هم محلي😩😭😝

نمیای یه روز ببینیمت ؟ 😉 من پسرمو میبرم مهد گلهای محمدی کنار مسجد پیامبر اعظم . البته منو ول نمیکنه خودمم بست میشینم همونجا 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
هوووففففف،،حالا یه چیزی گفتیم ها😑😁

من با تك تكتون كاااااااااااار دارم

كمممممم كار كردم تو اين سايت؟ كم عرق ريختم؟ كم ب وقيح فوش دادم؟ واقعا اوف😩

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706