2733
2734
عنوان

مامانای مهربون ی لحظه بیاید...

102 بازدید | 22 پست

دوبار توی خونه عود روشن کردن و الان خوندم که خیلی مضره و حالم بد شد از استرس استفاده کردید تو بارداری؟ اطلاعاتی دارید در این رابطه خیلی ناراحتم تروخدا جوابمو بدیددر ضمن  ماه پنجمم 😢😢😢😭😭😭

خدایا مواظب نی نیم باش خدایا ممنونم ازت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام سایتا نوشتن خیلی خطرناکه پر لز سربه ممکنه زبونم لال بچه اوتیسم بشه یا آسم بگیره 😭😭😭هر چی استفاده میکنی مضره تو بارداری😞😞😞

2731
من همیشه عود می سوزونم بعد بارداری هم عودهای مختلف واسه تمرکز و آرامش دخترم استفاده میکنم آخه چه ضرر ...

نوشته بخاطر سرب باعث آسم و اوتیسم میشه 😔😔😔

2738
بی خیال  فک نکنم درست باشه  اوتیسم که اصلا عاملش نامعلومه

نمیدونی چه حالی شدم کلی خودمو لعنت کردم 😞😞😞اونم تو محیط در بسته اتاق استفاده کردم واااای 😭😭😭

نوشته بخاطر سرب باعث آسم و اوتیسم میشه 😔😔😔

اگر تهرانی که سرب هوا خیلی بیشتره 

حالا از این به بعد دیگه استفاده نکن 

و یادت باشه آرامش داشته باشی استرس از هر چیزی برات بدتره خیلی هم این چیزا رو تو نت سرچ نکن بیشترش هیچ پایه علمی نداره 

بازم میگم تنها چیزی که کمکت میکنه بچه سالمی داشته باشی آرامش روحی و روانیه

نه عزیزم بیخودی واسه خودت به وجود نیار با استرست ارآم باش هیچ اتفاقی نمیوفته

نشدمن ی چیزی استفاده کنم بعد نگن خطرناکه دیگه دارم دق میکنم

نمیدونی چه حالی شدم کلی خودمو لعنت کردم 😞😞😞اونم تو محیط در بسته اتاق استفاده کردم واااای 😭😭😭

هیچ اتفاقی نمیوفته 

به جای این فکرا برو موتزارت گوش بده از الان به بعد نی نی صدا رو میشنوه براش بزار تا با هوش بشه فندق

اگر تهرانی که سرب هوا خیلی بیشتره  حالا از این به بعد دیگه استفاده نکن  و یادت باشه آرام ...

ممون که با حرفات آرامش دادی دوست عزیز خیلی سعی میکنم آروم باشم ولی هر دفعه ی چیزی پیش میاد آدم چی میکشه تا تموم بشه این نه ماه

هیچ اتفاقی نمیوفته  به جای این فکرا برو موتزارت گوش بده از الان به بعد نی نی صدا رو میشنوه برا ...

چشم عزیزم ممنونم که آرومم کردی واقعا حالم بد بود الان آرومم 😘😘😘😘😘😘😘

چشم عزیزم ممنونم که آرومم کردی واقعا حالم بد بود الان آرومم 😘😘😘😘😘😘😘

قربونت برم من ولی زمان طلایی داره الان سعی کن به آرامش برسی 

به خدا اگر مادرا بدونن چقدر تاثیر گذاره دوران بارداری رو بچه به جای این همه دستورای غذایی و خوشگلی یه کم رو روان خودشون و نی نی کار میکردن 

فکرای بدم نکن یادت باشه از هر چی بترسی سرت میاد پس همیشه مثبت فکر کن

2706