2737
2734
عنوان

بهترین مدل چرخهای کاچیران کدومه؟

12088 بازدید | 28 پست

سلام دوستان نیولایف چرخ های کاچیران چه تفاوتی با سریهای دیگه ش داره؟و اینکه کدوم مدل چرخ خیاطی کاچیران رو باهاش کار کردید و پیشنهاد میکنید؟بهترین مدلش کدومه؟اگه هم ضخیم دوزی بخام هم نازک دوزی کدوم مدلش؟و اینکه کسی شماره نمایندگی هاشو داره؟.

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هم کاچیران نیولایف ۶۰۶۰ دارم هم ژانومه ۸۰۲ دوتاش خوبن از هرکدوم بهترینن ولی بنظرم ژانومه خودش یه چیز دیگس میخوای بگیری ژانومه بگیر

لطفا برای شادی روح پدرم سه صلوات 
بهترین چرخ خیاطی دنیا ژانومه٨٠٢ هست

کسایی مثل شما انقد سنگ این چرخای استوک و کارکرده رو به سینه زدن که اگه مدلای دیگه هم خیلی بهتر باشن و برندای دیگه با تبلیغات شما شناخته نشن

2738
من کاچیران مدل ۱۱۲۹ دارم خیلی خیلی ازش راضیم گلدوزی نازکدوزی  سردوز و... زخیم دوزی هم در حد پار ...

من خیاطی رو تازه میخام یاد بگیرم اینکه گلدوزی داشته باشه چرخ خیاطی کارآییش چیه؟واسه تزیین لباسه؟

نیو لایف واسه گلدوزی خوبه و کار باهاش اصلا آسون نیست

از چه نظر آسان نیس؟ینی خودم نمیتونم از روی دفترچه یاد بگیرم؟و اینکه کارایی گلدوزی توی خیاطی دقیقا چیه؟من تازه میخام یاد بگیرم

از چه نظر آسان نیس؟ینی خودم نمیتونم از روی دفترچه یاد بگیرم؟و اینکه کارایی گلدوزی توی خیاطی دقیقا چی ...

منم تازه میخوام شروع کنم

ولی این نظر مربیم بود

خودم کاچیران دارم مدل ۴۰۱۵ A تا حالا راضی بودم

کار کردن باهاشم ساده است

باز مظر بقیه که بیشتر کار کردن رو بپرسی بهتره

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
من خیاطی رو تازه میخام یاد بگیرم اینکه گلدوزی داشته باشه چرخ خیاطی کارآییش چیه؟واسه تزیین لباسه؟

عزیزم من الان ۸ ساله دارمش از دوران مجردیم تا حالا که باهاش مشکل انچنانی نداشتم بله واسه سر استین یا ملافه ها از طرحاش میشه استفاده کرد گلدوزی های تخصصی هم باید پایه مخصوص بگیری واسه دوخت پالتو هم خودم دوختم اما باید سوزن زخیم دوزی بگیری  در کل چرخ خیلی خوبو راحتیه ابجیمم مدل ۱۱۳۹ رو گرفت

2706