2733
2739

سلام.حالم خیلی گرفته

مامان خیلی مریضه و بعد از کلی آزمایش فهمیدیم علاوه بر پرکاری تیرویید و کم خونی شدید روماتیسم مفصلی داره

تو رو خدا هر کس هر چیزی راجب روماتیسم مفصلی میدونه بهم بگه

ک چ چیزایی براش خوبه و چ چیزایی براش بده.

خیلی نگران مامانمم

اگر دکتر خوب تو شیراز میشناسین لطفا معرفی کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا جای نگرانی نیست خیلی شایعه. قابل پیشگیری هم هست 

گرمیجات براشون خوبه. و گرم نگه داشتن بدن 

زیر نظر متخصص باشن و داروهاشونو مصرف کنن ومرتب چکاب برن 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2731

تحت نظر فوق تخصص روماتولوژی باید باشه یکی از آشناها جوونم هست این مشکل داره فقط به طور منظم تحت نظره ودارو میخوره.نگران نباش خوب میشه وجلوی پیشرفتشو با دارو میگیرن.علایم مادرتون چی بود؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

من خودمم مشکوک به رماتیسم مفصلی بودم آزمایش دادم منفی بود.اصلا جای نگرانی نداره الکی غصه نخورید.فقط مادرتون بدنشو گرم باید نگه داره چون سرما عین قاتل میمونه برا مادرتون

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
تحت نظر فوق تخصص روماتولوژی باید باشه یکی از آشناها جوونم هست این مشکل داره فقط به طور منظم تحت نظره ...

مامانم تمام مفصلاش خیلی شدید درد میکنه ب حدی ک حتی نمیتونه کاراشو کنه

عفونت بدنش

و اینکه استخوناش یخ میزنهو بدنش خستس

2738
من خودمم مشکوک به رماتیسم مفصلی بودم آزمایش دادم منفی بود.اصلا جای نگرانی نداره الکی غصه نخورید.فقط ...

آره اصلا نمیتونه جای سرد باشه

براش لباس گرم خریدم

من و خاهرم ازدواج کردیم راه دور اون تنهاس

تمام غصم برا اینه ک چطور تنهاش گذاشتم

از خدا میخام همه مریضارو شفا بده مامان منم خوب کنه

من خودمم مشکوک به رماتیسم مفصلی بودم آزمایش دادم منفی بود.اصلا جای نگرانی نداره الکی غصه نخورید.فقط ...

آره اصلا نمیتونه جای سرد باشه

براش لباس گرم خریدممامانم واقعا تنهاس

برنج اگه درست کرد حتما شوید یا زیره بپاش روش

خرما بعد ه هر وعده غذایی بخوره

لبنیات کم باید بخوره همونی هم که میخوره باید با مثلا موسیر یا نعنا و اینا از سردی درش بیاره تا طبعشون گرم بشه

توی هوای سرد نباید قرار بگیره

بعده حمام بمونه خونه تا خشک بشه الان هوا سرد شده دیگه

برو توی اینترنت بزن درمان روماتیسم مفصلی آیت الله تبریزیان ببین چی میاره واست همونو بده بخوره

داروهاش رو به موقع بخوره

کورتون که میدن بهش جلوگیری میکنه از پیشرفت بیماری اش و کج شدن مفاصلش نگران نباشید

ولی این کورتون مواظب باشید که پوکی استخان نیاره واسش

برای اینکه کورتون باعثه پوگی استخوان نشه از عطاری یه بسته پودره سنجد بگیر[ما میگیرم سه تومن[ و شب موقع خواب یه قاشق پودره سنجد به اضافه شیر یک لیوان به اضافه کمی دارچین هم بزن و بده بخوره فوق العاده مقوی و گرم به خاطره دارچینش

بعدشم توکل به خدای مهربون

اللهم اشف کل مریض

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
مامانم تمام مفصلاش خیلی شدید درد میکنه ب حدی ک حتی نمیتونه کاراشو کنه عفونت بدنش و اینکه استخوناش ...

عزیزم منم یه مدت اینطوری شدم که حتی قدم از قدم نمی تونستم بردارم و در کل زمین گیر شدم. ولی با خوردن ترشی سیر ۷ ساله و حتی بیشتر ، خوب خوب شدم . البته هنوزم اگه پاهام یخ کنه یا سردیم بشه دردش شروع می شه که دیگه خودم درمونم  رو می دونم و زود شروع به خوردن گرمی می کنم. و بدنم و پاها رو گرم نگه می دارم. البته اضطراب و استرس زیاد بعلاوه طبع سرد و تر هم باعث این بیماری می شه.

آره اصلا نمیتونه جای سرد باشه براش لباس گرم خریدم من و خاهرم ازدواج کردیم راه دور اون تنهاس تمام ...

الهی آمین

2706