2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم زد زیر همه چی و دلم شکست

466 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

من 12 ساله ک ازدواج کردم

و ی خواهر شوهر دارم ک فقط 6 ماه از من کوچیکتره

خیلی باهم خوبیم و من واقعا مث خواهر هرکاری از دستم براومده براش کردم

اونم خدایی هیچوقت برای من و بچم از محبت کم نذاشته

حتی خودم واسطه ی ازدواجش شدم و تو جهیزیش کلی کمکش کردم حتی لباسشویی و گازشم خودمون خریدیم تا هر جایی ک فک کنید و از دستم براومد براش انجام دادم

حالا دوروز پیش باهم ی کم سرسنگین شدیم

برگشته میگه من همش به تو احترام میذارم تو هر چی دلت میخواد میگی

( مثلا من تو حرفام مث  دوتا دوست صمیمی باهاش رفتار میکنم خیلی راحت مثلا حتی یموقعه های بهش گمشو و بیشور و در این حد حرفا میزنم)

بعد مثلا ی رفتار اشتباهی داره مشورت میکنه بهش میگم اینجوری کنی بهتره

حالا برگشته میگه تو هر چی میگی من گوش میکنم  یعنی داره سر من منت میذاره ک من حرف تورو گوش میدم و رفتار اشتباهم تکرار نمیکنم

حالا ایناهمه ی طرف

الان میگه دور و بریا میگن تو مث سگ از این زنداداشت میترسی

میگم من چیکار کردم یا تو چیکار کردی که بقیه اینجوری  میگن

میگه حتما ی چیزی هست دیگه

من بقیه زنداداشام میشورم میذارم کنار ولی به تو نمیتونم حرف بزنم

تو همیشه خودتو بالاتر میدونی منم قران اوردم وسط قسم خوردم ک به همین قران اگه من ی لحظه خودمو از تو بالاتر دونستم یا تورو از خودم پایینتر دونستم  

نمیدونم چرا ی دفعه اینجوری شد

تورو خدا شماها بگید چیکار باید کرد

اصلا دلم نمیخواست رابطمون خراب بشه ولی ک اینجوری گفت دلم شکست

همش فک میکنم درو و بریا ک حسودیشون شده از رابطمون

گوشش پر کردن

بنظر شما چه اتفاقی افتاده؟؟؟

ببخشید طولانی شد

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام رک راست بگم گل دختر ...خواهرت که نبود ...خواهرشوهرت هستش ...خواهر با خواهر دچار مشکل می شه این روزا ...چه برسه به خواهرشوهر ..از اول نباید صمیمی می شدی ..حالا که شدی یواش یواش رابطه ات رو متعارف وکم کن تا به روی هم در نیومدید 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738
نتیجه اخلاقی این داستان.با کسی صمیمی نشوید خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

خودم با این موضوع کاملا موافقم 

ولی فک نمیکردم خواهرشوهرمم اینجوری بشه ی روزی

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

حقیقتش منم خوشم نمیاد کسی ب حساب صمیمیت بگه گمشو ...

پس اینجا ایشون حق داره

درباره باقی حرفاش اگه کاری نکردین ناراحتی نداره بنظرم دیر یا زود ب قضاوتش پی میبره چون قطعا همونقدر ک شما ایشون رو دوس دارید متقابلا این حس باید وجود داشته باشه

درسته صمیمی هستی اما باید احترام بذاری درست نیست فحش بدی.یه جوری از دلش در بیار و نذار حرف بقیه باعث خراب شدن رابطتون بشه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بنظرم بزار به حال خودش باشه دو روز که بگذره یکم اروم میشه درست به مسئله فکر میکنه الان اگه هی بری دور برش عصبی وگیج میشین بحث بیشتر میشه

زمین به طرز وحشتناکی گرد است🌍
سلام رک راست بگم گل دختر ...خواهرت که نبود ...خواهرشوهرت هستش ...خواهر با خواهر دچار مشکل می شه این ...

خودمم ب همین نتیجه رسیدم 

مخصوصا توی این دوره و زمونه

2706