2737
2739
عنوان

از پوشک گرفتن.....بیچاره شدم.

214 بازدید | 30 پست

مامانای با تجربه دخترم دوسال و دوماهشه هرچی میخوام از پوشک بگیرم ناموفقم.نمیزاره سرپاش بگیرم کارش رو تو شورت آموزشی میکنه و بعد میگه جیش دارممممممم.چیکار کنممممممممم

عزیزم خیلی باید صبر داشته باشی با جایزه ببر دستشویی هر یه ساعت باید ببریش تا مجبور بشه اونجا جیش کنه تا ۱هفته هم نرو بیرون

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من نزدیک دوسالشه وقتی پی پی میکنه تو پوشک نمیاد بشورمش با وزن بالایی که دارم بلندش میکنم اینقدر دست و پا میزنه و گریه که به مرز جنون میرسم روزی چهار بار این شرایطم 😯😯 میگن معمولا دوسال و چهار ماه وقتشه از پوشک بگیری

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
2731
عزیزم خیلی باید صبر داشته باشی با جایزه ببر دستشویی هر یه ساعت باید ببریش تا مجبور بشه اونجا جیش کنه ...

میاد تو دستشویی اما کارش رو نمیکنه به هیچ وجه با وعده وعیده شکلات و پارک و هزار تا حرف ده دقیقه تو دستشویی وقت میگدرونیم اخر سرم میاد تو شورتش میکنه.

من دخترم 22 ماهشه یک ماهه از پوشک گرفتمش یعنی خودش باعث شد یبار که پی پی داشت و زیر دکمه دار تنش بود پوشکش حسابی تنگ بود تنوسته بود جیش کنه

بردمش دستشویی دیگه باد گرفت.

خداروشکر راحت تونستم از پوشک بگیرمش بدون جایزه و برچسب و این چیزا

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
بچه من نزدیک دوسالشه وقتی پی پی میکنه تو پوشک نمیاد بشورمش با وزن بالایی که دارم بلندش میکنم اینقدر ...

هر کس هن سن و سال دختر من بوده میگه گرفتم از پوشک راحت اونوقت من نمیتونم .خیلی سخته.

2738

دختر من یکسال و ۶ماهشه واسش دمپایی گرفتم خیلی دوست داره تقریبا یک ماهی میشه که جیششو میگه فقط به عشق دمپاییاش اصلا نمیذاره پاشو بگیرم البته هردفعه نمیگه گاهی اوقات حواسش پرت میشه

میاد تو دستشویی اما کارش رو نمیکنه به هیچ وجه با وعده وعیده شکلات و پارک و هزار تا حرف ده دقیقه تو د ...

شاید آمادگیشو نداره عزیزم تحت فشارش نذار....یه مدت کوچولوی دیگه بهش فرصت بده و تو این مدتم تمرینش بده.ولی فشار و استرس اصلاااااا

هرچقدرم که صبور باشی....شب موقع خواب تازه داستان شروع میشه......
دختر من یکسال و ۶ماهشه واسش دمپایی گرفتم خیلی دوست داره تقریبا یک ماهی میشه که جیششو میگه فقط به عشق ...

دختر منم دمپایی میپوشه دوست داره ذوق میکنه اما نمیدونم چطوری یادش بدم 

شاید آمادگیشو نداره عزیزم تحت فشارش نذار....یه مدت کوچولوی دیگه بهش فرصت بده و تو این مدتم تمرینش بد ...

خیلیها همین حرفو بهم زدن اما از اونطرف هم خیلی از اسن خاله خانباجی ها میگن وای دوسالشه از پوشک نگرفتی دختر زودتر عفونت می کنه و تو دلمو خالی میکنن با این حرفا منم مجبور میشم به بچه فشار بیارم.

دختر منم دمپایی میپوشه دوست داره ذوق میکنه اما نمیدونم چطوری یادش بدم 

نگران نباش وقت میبره گاهی اوقات ،،..تند تند ببرش دسشویی کم کم دیگه یاد میگیره اصلا استرس نداشته باش باهاش دعوا هم نکن که عصبی میشه هنوز دیر نشده عزیزم 

2706