2733
2734
عنوان

جنین بریچ

86 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها تو هفته ۱۹دکتر گفت جنین بریچه من بین طبیعیو سزارین نمیدونم کدومش خوبه .احتمال اینکه جنین بچرخه زیاده؟کیا جنین بریچ داشتن

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

اره بابا میچرخه 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام چرخید طبیعی شدم ولی کاش سزارین میشدم خیلی بد بود اصلا فکر نمیکردم زایمان طبیعی انقد دردناک باشه

ناشکری نکن گلم.کاشکی برا منم بچرخه و خدا کمکم کنه طبیعی زایمان کنم.سزارین هم سختیای خودشو داره.7لایه شکمو میبرن.1000میلی لیتر خون از دست میدی.شکمت مثل قبل نمیشه.دیرتر به بچت میتونی برسی و کلی چیزای دیگ.منکه از سزارین متنفرم فقط خدا کنه بتونم طبیعی زایمان کنم

خداجونم میشه دخملیمو بچرخونی تا طبیعی زایمان کنم؟؟؟خواااهش میکنم