2733
2739

سلام.من هم شاغلم هم بچه 4 سال دارم که میره مهد.

واقعا نمیرسم همه کارامو بکنم.

شما چیکار میکنین؟میشه برنامه ریزی روزانتون بهم بگید؟از ساعت بیداری تا ساعت خواب؟

کی اشپزی میکنین؟کی تمیزی خونه؟کی به بچه میرسین؟کی غذای مهدش اماده میکنین؟

کی به خودتون میرسین؟

کارگر گرفتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پرستاربودم،کارمو ول کردم،سخت بود،شب تاصبح بیداربابچه،بعدهم بیمارستان تا3قراردادی هم بودم،پولش زیادنبود،شوهرمم با پرستار وکارگر مخالفه، توغربت دست تنهابودم،پول داشت شوهرم اما کارگر نمیگرفت،منم گفتم نمیرم،خوشحال شد حال کرایه مستاجرمونو با ماهیی800میده بخودم میگه جای حقوقت که هی نگی استقلال استقلال استقلال مالی

سراسر زندگی من معجزه بود 
2731

من كه مجردم ولى مامانم كه كارمند بود يا شب شام ميپخت يا موادشو اماده ميكرد صب ميذاشت رو شعله ى كم ميپخت برنجم تو پلوپز درست ميكرد

نظافتم كه هميشه كارگر داشتيم اخر هفته ها يه عصر مياد خونه رو اب و جارو ميكنه

ظرفام الان با منه😁 ولى تا چند سال پيش خودمون هر چى استفاده ميكرديم ميذاشتيم تو ظرفشويى دو سه روز يه بار روشنش ميكرديم

هميشه ام مرتبه سر و وضعش، ماهى يكى دو بار ميره ارايشگاه رنگ مو و مانيكور و تتو ى خط چشم و اينا

خلاصه اگه درامدت خوبه خرج خودت و خونه زندگيت كن تا سرحال و جوون بمونى

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
من پرستاربودم،کارمو ول کردم،سخت بود،شب تاصبح بیداربابچه،بعدهم بیمارستان تا3قراردادی هم بودم،پولش زیا ...

اين راحت تره ولى اينكه استقلال نيس😁 استقلال يعنى شوهرتم چيزى بهت نده خودت درامد داشته باشى، اين ساپورت ماليه

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️

من رسپشن ی هتل هستم و راهنمای گردشگری روزای زوج هتل هستم روزای فرد تور لیدر از هشت صبح تا هفت عصر شب ک خونه میام غذا واس فردام میپزم پسرم صبح تا ظهر معده ظهر تا من بیام پرستار داره پرستارش نظافت خونه رو هم انجام میده دوشب درهفته هم شب تا صبح هتل هستم همسرمم مواقعی ک خونه هست به کارای خونه میرسه

2740

من خود اشتغالم.تازه کارمو شروع کردم.کارم اینترنتی هست.

ولی واقعا نمیتونم به همه کارام برسم.خسته شدم.میخواستم ببینم زنای شاغل چیکار میکنن

تازه من الزامی به سر ساعت بلند شدن و سرکار رفتن هم ندارم.ولی باز خونمون تمیز نیست .از خودم خیلی ناراضی ام

مریم جان میشه درخاست دوستیمو قبول کنی کارت دارم عزیزم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..