2733
2734
عنوان

خانما توروخدا بیایین!!

189 بازدید | 19 پست

سلام..من ۹روزمیشه پریودیم تموم شده سه روزه هی لک میدیدم روی لباس زیرم بیخیال شدم گفتم شاید اشتبا دیدم ولی دیروز خودم عمدا لباس زیر سفید پوشیدم لک رو کاملا دیدم خیلیم زیاد بود الانم هنوز دارم ینی بگید بخاطره چیه؟؟من پری هامم خیلی منظمه اولین باره این اتفاق واسم افتاده..درضمن من نزدیک ۲ساله تواقدامم ولی باردار نشدم اگه میدونین لطفا میشه راهنماییم کنید مرسی😘

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
انشالله رحمت داره اماده میشه برا بارداری احتمالا بخاطر تخمک‌گذاری لک هم دیدی

توروخدا راس میگی؟؟؟وای خداکنه راست باشه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله رحمت داره اماده میشه برا بارداری احتمالا بخاطر تخمک‌گذاری لک هم دیدی

ینی وقت تخمک گذاری لک میاد؟؟

2728

هم میتونه آمادگی برای بارداری باشه

هم ممکنه علامت تخمک گذاری باشه عزیزم از کیت استفاده کن

من دکترم بهم گفت کیت بذار اگه مثبت شد دو شب یا سه شب پشت سر هم رابطه داشته باش

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
هم میتونه آمادگی برای بارداری باشه هم ممکنه علامت تخمک گذاری باشه عزیزم از کیت استفاده کن من دکترم ...

ماه پیش استفاده کردم اصلا ی جوری بود شاید کیت ماله خیلی وقت پیشه ولی این ماه قبل پریودی خیلی رحممو گرم کردم کلا با شال میبستم ممکنه مال اون باشه؟؟

هم میتونه آمادگی برای بارداری باشه هم ممکنه علامت تخمک گذاری باشه عزیزم از کیت استفاده کن من دکترم ...

من هرشب رابطه دارم کلا ازوقتی ازدواج کردم هرشب بوده یا یه شب درمیون ولی این دفه اولین باره این اتفاق افتاده واس همین ترسیدم

ماه پیش استفاده کردم اصلا ی جوری بود شاید کیت ماله خیلی وقت پیشه ولی این ماه قبل پریودی خیلی رحممو گ ...

نه عزیزم مال گرم کردن فکر نمیکنم باشه

ب نظرم میتونه علامت خوبی باشه منم   دوره قبل از بارداریم پریودم نظمشو از دست داده بود و لک هم میدیدم 

بعد یهو دوره بعدش باردار شدم

2738
من هرشب رابطه دارم کلا ازوقتی ازدواج کردم هرشب بوده یا یه شب درمیون ولی این دفه اولین باره این اتفاق ...

خب زیادم ک رابطه دارین اسپرم ضعیف میشه عزیزم 

شوهرتم آزمایش داده؟

نه عزیزم مال گرم کردن فکر نمیکنم باشه ب نظرم میتونه علامت خوبی باشه منم   دوره قبل از بار ...

وااااای ایشاالله خدا زووود به هردومون نی نی بده نی نی واسم شده آرزوی دست نیافتنی😢😢😢

وااااای ایشاالله خدا زووود به هردومون نی نی بده نی نی واسم شده آرزوی دست نیافتنی😢😢😢

نه عزیزم دست نیافتنی نیس. اینهمه آدم روی کره زمین از شکم مادرشون اومدن دیگه چیز عجیبی نیس

زیاد خودتو درگیرش نکن هرچی بیشتر فکر کنی و استرس بدی ب خودت بدتره

چند سالته؟

خب زیادم ک رابطه دارین اسپرم ضعیف میشه عزیزم  شوهرتم آزمایش داده؟

چیکارکنم طبعش گرمه..اره اولش خوب نبود ولی وقتی قرصای بدنسازی رو ترک کرد خوب خوب شد دکتر گفت مال اونا بوده ک اینجوری شده ولی خداروشکر بعدا دکترگفت مشکلی دیگه نداره برای منم گفت ن تنبلی داری ن هیچی پاپ اسمیرم دادم سالم بودم

نه عزیزم دست نیافتنی نیس. اینهمه آدم روی کره زمین از شکم مادرشون اومدن دیگه چیز عجیبی نیس زیاد خودت ...

خداکنه زووود بارداربشم..۲۱ ۴ساله ازدواجم کردم

چیکارکنم طبعش گرمه..اره اولش خوب نبود ولی وقتی قرصای بدنسازی رو ترک کرد خوب خوب شد دکتر گفت مال اونا ...

همون یک شب در میون رابطه داشته باشین ک بدنش وقت کنه خودشو بازسازی کنه

خداروشکر مشکلی هم نداری حتما نی نی میاد نترس عزیزم خودتو سرگرم کن و کمتر بهش فکر کن دقیقا همون موقع ک بی خیالش میشی میشه

من وقتی باردار شدم سری قبلش پریودم خیلی عقب افتاد کلی ترسیدم یعنی نمیدونستم بچه میخوام یا نه 

وقتی با تاخیر پریود شدم کلی خوشحال بودم ک باردار نشدم ولی دوره بعدش باردار شدم. چون اصلا بهش فکرم نمیکردم

ولی الان ک میخوام نمیاد پدرصلواتی

همون یک شب در میون رابطه داشته باشین ک بدنش وقت کنه خودشو بازسازی کنه خداروشکر مشکلی هم نداری حتما ...

چشممم عزیزدلمم...ایشاالله میاد میدونم مال توهم میاد فقط داره یکم نازمیکنه واست

2706