2737
2739
عنوان

گریه کردن😭😭😭

787 بازدید | 16 پست

سلام دوستای مهربونم من این هفته چند بار گریه کردم و عصبی شدم به خاطر مشکلاتی 

سوالم اینه شما تو بارداری گریه کردین اتفاقی واسه جنین افتاد؟؟؟خیلی میترسم 

نه عزیزم چ مشکلی ولی کلا سعی کن تو بارداری آروم باشی تا بعدا بچت آروم باشه

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ازاول تا اواخر بارداریم گریه کردم بخاطر مشکلاتی که باشوهرم داشتم آخرای بارداریم برد گذاش خونه مامانم بچه که هیچیش نشد ولی ازموقع دنیااومدنش فقط مث آدم بزرگا آه میکشید اون روزو اصن نمتونم فراموش کنم هروختم یادم میفته بخودم لعنت میفرستم که چرا باهاش همچین‌کاری کردم 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2738
الهی فداش شم😭😭

توروخدا گریه نکن الآن اون تو داره حس میکنه همه‌چیرو مامانم خیلی دعوام‌کردکه انقد گریه کردی که روبچه تاثیر بدگذاشته

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
مامان منم همین رو میگه من ترسم اینه یهو نکنه قلبش نزنه 😢

ن ازاون نظر که هیچی نمیشه فقط فکر آینده‌ش باش بعد بدنیا اومدن الآن پسر من که ۲۲ماهشه ازهمه‌چی میترسه اونروز رفته بودیم دکتر من تومطب بودم شوهرم پسرمو برده سوار آسانسور بشن تو آسانسور از ترس انقد جیغو گریه کرده که نفسش بند اومده بعد یه خانومه اونجا بوده بچه رو گرفته یه چن تا ازپشتش رده تا بچه نفسش برگشته باعث وبانی همه اینا خودمم وعلی‌الخصوص شوهرم که توحاملگیم همه‌کاری باهام کرد حتی خیانت