2733
2739

پوشش مربی ها ، تمیزیه محیط ، امنیتش، امکاناتش از قبیل سرمایش و گرمایش و محافظ های استفاده شده ، مربی بهداشت ، پروانه ی کار 

و نظر سنجی از بچه های ثبت نام شده بابت اونجا

هر كسى را محرم رازت مدان ،اى بسا محرم كه با یک نقطه مجرم میشود  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم تصمیم داشتم بذارمش مهد چون خوب صحبت نمیکرد اما دلم راضی نشد.چندجا هم مهد دیدم

اول از همه تمیزی و نظافت ملاک باشه 

مربی مهربون و دلسوز باشه و بتونه کودک جذب کنه

کلاسشون نور گیر و بزرگ باشه

دوربین انلاین حتما حتما داشته باشه

کاربر سال ۹۴ هستم  

خدمات و امکانات مهدکودک آرزوهاي فرشتگان با سابقه 10سال فعاليت

1. بخش تخصصي شيرخوار ، داراي اتاق مخصوص بازي در محيطي پاکيزه و اتاق خواب جدا با تختهاي مخصوص

2. آموزش پيش دبستاني توسط معلمين با تجربه و تحصيلکرده با مدرک مرتبط در کليه زمينه ها

3. محيط آموزشي در سه طبقه مجزا و مجهز له دوربين مداربسته در تمامي فضاها و ايمني استاندارد

4. صرف غذاهاي ارگانيک و تازه به صورت روزانه

5. آموزش فوق برنامه ها شامل ( فعاليتهاي ورزشي، خلاقيت، مهارتهاي زندگي، زبان انگليسي هر روز، آشپزي کودکان و فعاليتهاي اجتماعي و تربيتي)

6. برگزاري جشنهاي پناسبتي مهدکودک ( نوروز، يلدا، فارغالتحصيلي، اول مهر و...)

7. داراي سالن بازي با وسايل استاندارد در دو فضا ي مجهز سرپوشيده و باز

8. برگزاري جلسات روانشناسي زير نظر متخصص روانشناس براي والدين

ساعات کار: 6:40 الي 18 بعدازظهر

مهد کودک و پيش دبستاني آرزوهاي فرشتگان با مديريت الهام خواجه پور در منطقه 2 واقع درستارخان سازمان آب شمالي

آدرس: ستارخان، پشت برق آلستوم، خ 20متري سازمان آب، روبروي پارک شاهين، پلاک 41

تلفن :44296601 . 44296670

اينستاگرام: arezoohayefereshtegan

تلگرام :@arezoohayefereshtegan

نارنیا میشه درخواستمو قبول کنی ی چیزی بپرسم بعد دوست داشتین لغو بزنید

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2738