2733
2734

تو نت سرچ بزن پسران کریم،خوشمزست

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پیازداغ درشت و فراووون 

ادویه هم دارچین و زعفرون در حد بالا

با آب کم بزار بپزه تا به روغن بیفته. لای ماهیچه رو برش بزن سیر بزار داخلش.بعد تو پیاز کاراملی سرخ کن و با آب کم بزار بپزه 

برگ بو و دارچین هم بریز

وقتی پخت نمک و زعفرون رو اضافه کن و اجازه بده تا آبش کشیده بشه و ب روغن بیوفته

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
اون مال گوسفنده... با گوساله فرقی نداره؟

ن توضیحش رو داده،در کل با مدل طبخش خوشمزه میشه واقعا

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
گوساله یکم سفت تر و تیره است. بدای همین چرخش میکنن. نمیشه گوسفندی بگیری؟ یا اینو چرخش کن کباب تابه ...

شوهرم خودش رفته خریده بدون اینکه به من بگه. مجدد هم نمیتونم بخرم. و میگه چلو گوشت هم درست کن حتما

2740
شوهرم خودش رفته خریده بدون اینکه به من بگه. مجدد هم نمیتونم بخرم. و میگه چلو گوشت هم درست کن حتما

خب شوهرت یه چیزی میگه ولی آشپز که نیست. باید یه چیزی باشه قابل خوردن باشه و ایرادی نداشته باشه. چند کیلو گوشته؟

مهمونا چندنفرن؟؟

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
۱۴ نفرن. جوجه هم در کنارش دارم ۲ و نیم کیلو گوشته

هر جور صلاح میدونی 

من بودم یا جوجه میدادم. یا گوشت چرخ شده کوبیده میدادم. ۲ونیم کیلو واسه ۱۴نفر تقریبا کافیه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
ممنونم 

😄😘

2706