2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
ما که هیچ مراسمی نداریم هیچی که میگم به معنی واقعی کلمه حتی یادم نیست حموم رفتیم یا نه

مثل ما😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها.دخترم ۲ روزه در روز ۲یا ۳ بار پی پی میکنه قبلا بیشتر بود چرا؟بده خطرناکه یانهِ.۲۳ روزشه

۲ یا ۳ بار کمه 

تو این محدوده باید هر ۲۴ ساعت ۵ یا ۶ بار دفع داشته باشع.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
هر چی بزرگتر بشن دفعات پی پی کردنشون کمتر میشه 40 رو رد کنن میشه یه روز در میان

جدی؟؟چقدر کم؟

2731
فعلا دارم روی همسرجان کار میکنم رضایت بده دوباره ببریمش  

شوهرمو با همسرجان سیو کردم یه لحظه فکر کردم شوهرمنو میگی😂

سلام بچه ها.دخترم ۲ روزه در روز ۲یا ۳ بار پی پی میکنه قبلا بیشتر بود چرا؟بده خطرناکه یانهِ.۲۳ روزشه

عزیزم اگه داری شیر مادر بهش میدی طبیعیه چون شیر مادر جذبش بالاست ولی اگه شیر خشک میدی کمه دفعش تو روز 

سلام خانوما میگم شما روش جلوگیریتون چیه؟ اگه قرص مصرف میکنین اسمش چیه و عوارضی داشته براتون یا ن؟ مرکز بهداشت ب من قرص لاینسترنول داده. ولی یکم میترسم مصرف کنم بخاطر بهم خوردن پریودی و... 

بچه ها ما با خانواده خودم و‌همسرم خیلی دور هستیم

یک ماه و ده روز خونه مادرمینا موندم از تولد بچه 

حالا آمدم خونه خودم شرایط خیلی سخت شده 

جوری که نمی‌ تونم ناهار و شام به خودم برسم 

و‌حتی کارای خونه 

خواب هم کم میارم 😩

♥️براي سلامتي و ظهور امام زمان يه صلوات هديه كن♥️
من دکترم گفت اگه قرص مصرف کنی شیرت کم میشه

ن آخه این قرصی ک ب من داده مخصوص شیردهیه.شیرم زیاد میکنه. ققط گفت حتما باید شیرخودتو بدی ب بچه.اگه شیرخشک بدی دیگه قرص اثر نمیکنه و باردار میشی. مصرفشم تا 6ماهگی بچس ک فقط شیر میخوره

من دکترم گفت اگه قرص مصرف کنی شیرت کم میشه

من شیرم به طرز عجیبی کم شده جوری که کل روز و شیرخشک میدم فقط شب میتونم شیر بدم اونم خیلی کمه😢

من فک میکنم اینکه تو بارداری اصلا ترشح از سینم نداشتم تاثیر داشته تو اینکه شیرم کمه

بچه ها ما با خانواده خودم و‌همسرم خیلی دور هستیم یک ماه و ده روز خونه مادرمینا موندم از تولد بچه&nb ...

باز خوبه تو 1 وماه و 10 روز تنها نبودی خستگی در کردی منکه تو شهر غریب از روز 10 تک و تنها همع کار رو دوش خودمه