2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست
ای جانم کلکسیونت کامله😉😉 من دیگه هیچ مشکلی ندارم تمام😶😶😶  

😁خداروشکر حالت خوبه.من صبح تا حالا پاچه نگرفتم .منتظرم شوهرم بیاد👹

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خخخ تو زایمان کنی باید جشن بگیریم،، با این همه ضعف چقد اضاف کردی 

دوروز پیش ۶۰ کیلو بودم

اول بارداری ۴۹ بخاطر ویار تا ۴۶ هم رفتم 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
سلام عزیز دلم ...دیشب تا چهار بیدار بودم بخدا آخرش یه خانم دکتر برام خوند گفت مشکل نداری دیگه خوابید ...

کاملاً درکت میکنم خداروشکر که دلت آروم شده 

دیگه چیزی نمونده باید با توکل به خدا بگذره 

2738
من اخیرا وقتی گشنه میشم،، دوست و دشمن نمیشناسم،، البته همه ترکشا شامل شوهرم میشه

گشنگی به کنار وقتی گرمم میشه روانی میشم😐قبل بارداری گرما اعصابم خراب میکرد الان چندبرابر عصبی میشم.شبانه روز یکساعت کولر خاموش میکنم. شوهرمم یه پتو رو کولش

کاملاً درکت میکنم خداروشکر که دلت آروم شده  دیگه چیزی نمونده باید با توکل به خدا بگذره

ممنون عزیز دلم ....امید خدا باید تا فردا صبر کنم ببینم تاریخ کی بهم میده راحت بشم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706