2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامانهای گل، من سونو ۳۴ هفته وزن جنینم فکر کنم ۲۵۰۰ بود دکترم گفت کمه و تاریخ سزارین رو یک هفته ...

وا کم نیس که منم 33هغته و چهار روز تقریبا 2300بود که دکترم آخرین بار گفت موقع زایمانت به سه میرسه حالا نیم کیلو شاید بیشتر بشه ولی از سه بیشتر میشه 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2738

سلام دوستان😚

کی میشه بیام بگم زاییدم 😥

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
سلام عزیزان خوبید شماهم دردای پریودی و کمردرد میادسراغتون؟ کی بشه درد زایمان شروع شه بچه بیادوخلاص

آره عزیزم برا من گاهی میاد میترسم اما بعد خوب میشم ...انقباض نیس فقط زیر دل و پشت کمرم میگیره شبیه پریودی

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
به زودی عزیزم، نگران نباش، دیگه وقت برای اعلام پایان روز هم پیدا نمیکنی، از بس درگیر نی نی. نازترین ...

انشالله.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706