2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
ميسه منو راهنمايي كنيد  من تاريخ زايمان طبيعيم دو تير  ولي تاريخ سزارينم ٢٣خرداد  ...

عزیزم معمولا سزارین 38 هفته و 2 روز انجام میدن

چون بیشتر از این مدت احتمال زایمان طبیعی هست

بچه از 38 تا 40 هفته بهترین زمان به دنیا اومدنشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هی کم وزیاد میشدبه دکترم گفتم واسم قرص نوشت زایمان زودرس نداشته باشم وقت نشده بود بگیرم شوهرم گرفت خ ...

انشالا شما هم به موقع زایمان کنی و نی نی نازت رو سلامت بغل بگیری😍😍😍😍

قرصهاتو به موقع بخور که خدای نکرده یه وقت دچار زایمان زودرس نشی

سلاااام امروز دکترم بالاخره زمان سزارین و گفت 16خرداد ساعت هشت صبح  جلو من زنگ زد اتاق عمل و و ...

ای جونم

انشالا به سلامتی

انشالا که زایمان راحت و سبکی داشته باشی

2738
فدات بشم عزیزم انشالله لحظه دیدار نینی تو هم خیلی زود معلوم شه

واااای ان شاءاللّه ،مرسی عزیزدلم..دکترم گفت احتمالا 23 یا 24 خرداد

من به قُربانِ خدا ..چون که مرا غمگین دید؛ بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا...  
😍😍😍چه زود نه ماه گذشت یه حس دوگانه دارم عجیب غریب

وای آره من ی روز خوشحالم که به زودی نی نی رو میبینم ی روز به شدت بغض میکنمو گریه که چرا بارداریم زود تموم شد دلم برا تکوناش تنگ میشه😬😂

ای جونم انشالا به سلامتی انشالا که زایمان راحت و سبکی داشته باشی

انشالله شماهم همینطور زمان خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردم گذشت فقط دوهفته 😍😍😍😍 انشالله هممون راحت زایمان کنیم 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
😍😍😍چه زود نه ماه گذشت یه حس دوگانه دارم عجیب غریب

اره واقعا.. قبل بارداری همش فکرمیکردم خیلی سخت میگذره..ولی اینجوری نبود ...ان شاءاللّه بقیشم بخیر بگذره

من به قُربانِ خدا ..چون که مرا غمگین دید؛ بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا...  
وای آره من ی روز خوشحالم که به زودی نی نی رو میبینم ی روز به شدت بغض میکنمو گریه که چرا بارداریم زود ...

وای منم دقیقا میگم با خودم هنوز سیر نشدم از تکوناش سکسه لگداش 😍😍😍ینی شبی کیه خدا جونم 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2706