2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شیرینی وچربی کم میخورم ولی تو این هفته یبار حلوا اردی یبار حلوا مسقطی اینم خودم درست نمیکنم چشمم میبینه میخورم بازم ن زیاد افراط نمیکنم

ولی مثه فیل چاق میشم اینم ژن خوب من

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2731
مامان علی جون امر کن اسم تو بزارم.  مشخصات بده بزارم گلم . اگر قبلا دادی من ندیدم ببخشید

مامان فاطمه جان نن هم یه مامان تیر ماهی و ۲۹ ساله گل پسری هستم و نی نی اوله. 

اکر میشه لطفا دعوت دوستیم رو هم قبول کن شماره ام رو بزارم برات اد کنی توی گروه ت ل گ ر ا م ممنونم 

2738
چرا گفت قرص اهن بخور این قوطیم تموم بشه میرم فیفول میخرم

اخه منم قبلش روزی یدونه میخوردم بعد که جواب ازمایشمو دید گفت روزی دوتا بخور

منم خیلییی پایین نبوداا مث خودت بود یمقدار جزیی پایین بود

من شیرینی وچربی کم میخورم ولی تو این هفته یبار حلوا اردی یبار حلوا مسقطی اینم خودم درست نمیکنم چشمم ...

قربون دستت ژن چاقی روخودمم دارم😂البته شکرخدا توحاملگی زیادچاق نشدم ولی قبل بارداری سریعا چاق میشدم

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
آزمایشمو ببین

😢😢😢من بااینکه دیابت بارداری ندارم وآزمایشامم خوب بود ولی چون هم مادربزرگام وهم مامانم قنددارن هم یه چیزشیرین میخورم،یه چیزی مثه خوره میوفته به جونم که چراخوردی

منم عاشق شیرینیم😭😭

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
من شیرینی وچربی کم میخورم ولی تو این هفته یبار حلوا اردی یبار حلوا مسقطی اینم خودم درست نمیکنم چشمم ...

حالا منم از وقتی فهمیدم قنددارم فقط دلم چیزای شیرین میخواد😑😑

اونروز یه طالبیو کامل خوردم بعدش عذاب وجدان گرفتم ولی توعمرم انقد طالبی نچسبیده بودبهم مث قحطی زده ها میخوردم 😂😂

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
حالا منم از وقتی فهمیدم قنددارم فقط دلم چیزای شیرین میخواد😑😑 اونروز یه طالبیو کامل خوردم بعدش عذا ...

من دنبال خربزه هستم ک تو ماه هشتم بگیرم بخورم با بح واسه زیبایی بچه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2706