2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
سلام خانوم گلا شبتون خوش وای من در هفته خیلی حبوبات مصرف میکنم شماهم مثه من هستید  ی وقت ضرر ...

خیلیم خوبه، سرشار از آهن حبوبات، ولی سعی کن کل هرم غذایی رو جا بدی توی رژیمت، حبوبات، گوشت و نان و سبزیجات ولبنیات و... همش، تنوع و تعادل داشته باشه نیاز ب هیچ مکملی نیست باورکن

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرا  از الان زوده واسه درد ک بده شوهرت باروغن گرم ماساژت بده

یه هفته است اینجوریم فایده نداره، روغن و... هرچی میزنم، همه میگن طبیعیه و دیگه وقتته بخاطراینم باید تحمل کنی، 

2728
خیلیم خوبه، سرشار از آهن حبوبات، ولی سعی کن کل هرم غذایی رو جا بدی توی رژیمت، حبوبات، گوشت و نان و س ...

اره همه چی میخورم ولی زیاد اهل گوشت نیستم بیشتر ماهی یامرغ ولی حبوبات خیلی میخوریم

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
اره همه چی میخورم ولی زیاد اهل گوشت نیستم بیشتر ماهی یامرغ ولی حبوبات خیلی میخوریم

من توی اش رشته هم یه تیکه گوشت قرمز میذارم بعد ریش ريشش میکنم توش، برا خون‌سازی خودت و رشد بچه ات خوبه

حتمامصرف کن، یاابگوشت درست کن، گوشت هم نخوردی عیب نداره، خاصيتش میره تو اون اب و خورش

فقط خوردن مهم نیست، چجور پختن هم خیلی مهم

من خیلی کم ازسرخ کردنی استفاده میکنم بیشترغذاهام آب پز، روغن هم فقط روغن‌های زیتون وکنجد استفاده میکنم که جلو چشم خودم میگیرن نه صنعتی ها، 

برنج وخلاصه همه چیزم تاجایی ک بتونم سعی میکنم ارگانیک باشه، 

ن سر بارداری اولم و ن الانم اصلامکمل هارونخوردم، حتی سربار آری اول کم خونی داشتم بارعایت رژیم غذایی کامل برطرف شد خداروشکر

2738
خودمم دیگه2روز هرچی که قاعده آور دم میکنم میخورم تاشاید بیاد دیگه، 

اها شماهفته اخری

من حواسم نبود شیش هفته خوندم

پس میخواد بیاد

گل گاوزبون تخم شوید گل بابونه از هرکدوم یکم بریز تو قوری دم کن بانبات بخور

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
اها شماهفته اخری من حواسم نبود شیش هفته خوندم پس میخواد بیاد گل گاوزبون تخم شوید گل بابونه از هرک ...

اره گلم، دو روز میخورم، البته تخم شوید نداشتم خودش رو ریختم😄

تخم کتان و شوید و. گشنیز هم ازهفته37ب بعد خیلی کمک میکنه بشینی توش برای بازشدن دهانه رحم و زایمان راحت، ولی من تنبلی کردم تاحالا انجام ندادم

جای واکسنم چون روش خوابیدم درد داره ولی خودمم حالم بده

یادمه دکتر گفت ممکنه حالت بد بشه . اگر تب داری باید بری بیمارستان . 

حالت یکم بده یا خیلی ؟ اگر خیلی بده برو دکتر اگر نه که مشکلی نیست . من یادمه همسرم یکم حالش بد بود . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
من دبیرستان زده بودم ولی ده سالش تموم شده بود یادم‌نبود موقع عقد زده بودم یا نه مرمز بهداشتم‌مدار ...

فشارت مرتب چک کن اگر رفت رو ۱۳ برو بیمارستان عزیزم . 

خانما میشه کمکم کنید خیلی میترسم خونه تنهام  خیلی ببخشید واژن درد شدید دارم مثل درد فشار یهو ا ...

هیچی عزیزم طبیعیه و مشکلی نداره چون برای زایمان باید دل درد و کمر درد و انقباض داشته باشی . 

درد واژن اگر همراه لک بینی و عفونت یا دل درد د کمر درد نباشه طبیعیه

منم دبیرستان زده بودم مثل خودت نمیدونستم موقع عقد زدم یا نه دیگه رفتم‌‌بهداشت زدن. گیسو فشارت رو خو ...

آرام جان تو خونه اشتباهه؟ اخه من دستگاه دیجیتال گرفتم و دکتر گفته مرتب چک کنم . یعنی نمی شه اعتماد کرد ؟

2706