2737
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
من توي خواب بدون اينكه بفهمم. يهو نصف شبي به خودم  ميام  كه طاق باز خوابيدم  ازاين ...

من دیشب سعی کردم طاق باز دراز بکشم سردرد گرفتم وتنگی نفس.جفت پهلوهام درد داشت تا صبح یک ساعت خابیدم.زل زده بودم به ساعت بلکه صبح بیاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
😅😅😅من که شکمم بزرگ نیست ولی شکمم و ب ا س ن م باهم تو رقابتن هرچقدر شکمم میاد جلو ب ا س ن م&n ...

عزیزم 😂😂😂😂😂😂

حالا من انگار بالا تنم چاق میشه پایین نه فقط پهلو که همیشه درگیر اب شدنش بودم بزرگ میشه 😞

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دبیرستان زده بودم ولی ده سالش تموم شده بود یادم‌نبود موقع عقد زده بودم یا نه مرمز بهداشتم‌مدار ...

منم دبیرستان زده بودم مثل خودت نمیدونستم موقع عقد زدم یا نه دیگه رفتم‌‌بهداشت زدن.

گیسو فشارت رو خونه نگیر بگو دکتر بگیره.من تا هفته ۳۰ فشارم ۱۱ بود بعدش رفت بالا.ان شاءالله برا تو مقطعی رفته بالانگران نباش

خدایا شکرت 
دوستان هر جور صلاح می دونید اما به نظرم بهتره شماره اینجا نگذارید چون امن نیست . اگر دوست دارید پاک ...

لطفا یک کانال درست کنید که شماره ها و پرفایل هامعلوم نباشد، 

لینک و آدرس کانال رو بزارید تو گروه نی نی سایت که عضو بشیم 

ممنون از شما مدیر عزیز، و همه خواهرای خوب گروه

2728
2740
این واکسن کزازو حتما باید بزنیم؟اگه وقتش رفته باشه!خطرناکه نزنیم تا بعد زایمان بریم بزنیم؟

عزیز‌م‌  تا جایی که میدونم کزاز رو باید  قبل زایمان زد.اونم بخاطر بچه که وقتی به دنیا میاد تو محیط بیمارستان از طریق بند ناف دچار بیماری نمیشه یه همچین چیزی.

خدایا شکرت 

سه تازن مردند خداوندفرمود:

اولی بهشت

دومی جهنم

سومی طویله

فرشته فرمود : چـــر ا😳😳

خداوند فرمود: اولی شوهر داشته ، دنیاش جهنم بوده ( بره بهشت)

دومی مجرد بوده دنیاش بهشت بوده (بره جهنم)

سومی شوهر مُـرده بوده بی عقل رفته دوباره شوهر کرده ( فقط طویله)😂😂😂

💖پایان ۴ اردیبهشت ۹۸💖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
چرااااا؟؟؟؟؟ اصلا شوخي بردار نيست.خدايي نكرده اتفاقي بيفته بعدا پشيمونيت چه فايده داره.اين همه زحمت ...

از امشب حتما با زور هم شده میخورم.راست میگید اینهمه زحمت و تحمل کردم خدایی ناکرده یه چیزی بشه میمیرم

من جای شما بودم فقط میرفتم پیاده روی و همه جارو میگشتم  من الان میترسم زیاد راه برم نگه داشتم ...

والا فعالیت دارم، گل گاوزبانم میخورم، شهرما الان هواخیلی سرد شده، دخترمم کوچولو 1سال ونیمشه سرماخورده، نمیتونم زیادبرم بیرون. پیاده روی 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2706