2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
دوقلوهای منم به دنیا اومدن🤗هنوز نمیذارن عکس بگیرم دخترم ۱۶۰۰ پسرم ۱۸۰۰ بود وزنشون زایمان زودرس شدم

راست میگی ارغوان جونم مبارکه  ..وای خدای منم چه باحال😚😚😚😚 

خدا حفظشون کنه.الان تو دستگاهن؟

سلام بچها.من هفته30 رفتم سونو تعیین وزن جنین.بچم1700بود.دکتر سه هفته دیگه بهم وقت ویزیت داد و برام س ...

سلام، عزیزم منم 29 هفته سونو داشتم، همه چی روبراه بود، دکتر گفت یه ماه دیگه بیا، فک کنم اون موقع سونو بنویسه برا هفته 34 یا 36

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچها.من هفته30 رفتم سونو تعیین وزن جنین.بچم1700بود.دکتر سه هفته دیگه بهم وقت ویزیت داد و برام س ...

منم 27 هفته و 6 روزاز تاریخ اولین روز پریودی رفتم سونو، گفت طبق ntهفته 27و 1 روز م هست، طبق سونو الان 27هفته و 4 روزم هست، تازه گفت تا دوهفته  اختلاف هم موردی نداره

وزن نینی هم 1400گرم بود. 

خداروشکر کیست هایی هم که توسر جنین بود جذب شده بود و هیچ اثری ازش نبود

2731
دوقلوهای منم به دنیا اومدن🤗هنوز نمیذارن عکس بگیرم دخترم ۱۶۰۰ پسرم ۱۸۰۰ بود وزنشون زایمان زودرس شدم

خیـــلی زیادمبارکه❤❤❤

یهوگفتی دوقلوهات به دنیاااومدن شوکه شدم یه چنددقیقه هنگ بودم انگار که خودم زایمان کردم🙈

قدمشون پرخیروبرکت باشه گلم

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
مرسی الان یاد گرفتم

💖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
بچه ها شما از اول بارداری هر روز قرصاتون رو مرتب خوردید؟؟  من کلسیم و ویتامین دی رو از هفته ۲۰ ...

آره ولی سرساعت نمیخورم،هروقت یادم بیوفته میخورم،فک کنم یکی دوبارم فیفول رویادم رفت بخورم 

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍

واای خییلی خوشحال شدم مبارکهههه💕💕💕🤩🤩🤩🤩اگه تونستی بیا شرح زایمانتم بگو😙

بچها چرا گروه تل تشکیل نمیدین.اونطوری راحتتر صحبت میکنیم.هممون داریم مامان میشیم چه اشکالی داره گروه داشته باشیم.حتی بعدش میتونیم درمورد شرایط بچهامون از هم سوال کنیم.الان همکار من تو گروه تل مامانای فروردین۹۷ عضوه و میگه خیلی کمکم کرده

بهش زنگ میزنن بیاد.اگرم مسافرت باشه دکتر شیفت بخیه میزنع. دکتر ها اصولن اون لحظه اخر میان بالاسرت

اخه دکتر من یه تومن قراره بگیره ازم بابت زایمان طبیعی خصوصی، حالا اومد و سربزنگاه دکترم نبود یا جور نشد بیاد تکلیف من چیه

2706