2737
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
کاملا باور می کنم . چون خودمم همینم . تازه من چند ماهش رو ویار شدید داشتم. من که به خاطر قند باردار ...

انشاالله عزیزم..... من کلا قبل بارداریم ورزش میکردم ۵سالی بود که بدنسازی کارمیکردم بعد باردار شدم ول کردم

شوهرم به شدت ورزشیه .قول گرفته بعدزایمان دوباره برم باشگاه 😄انشاالله سریع کمش میکنیم 🤗

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💞💞دیرین دیرین💞💞

ورود ارغوان وارسلان را گرامی میداریم

💞💞دیرین دیرین💞💞

🌸🌷🌹🍁

فعلا عکس دردسترس نمی باشد😂

👶👶به همین راضی باشین😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
دوقلوهای منم به دنیا اومدن🤗هنوز نمیذارن عکس بگیرم دخترم ۱۶۰۰ پسرم ۱۸۰۰ بود وزنشون زایمان زودرس شدم

عزییززم مبارک باشه قدمشون پرخیروبرکت بی صبرانه منتظریم ببینیمشون😍

میتواند ک تورا سخت زمین گیر کند                       درد یک بغض که در بین گلو گیر کند
2738
دخترا ورود نی نی ها شروع شد آخ جون از این ب بعد بیایم تایپیک ب شوق دیدن عکس نی نی من انقدر نوزاد دوس ...

ان شالله همه ب سلامت زایمان کنیم فک کنم نی نی بعدی واسه شماس😉

میتواند ک تورا سخت زمین گیر کند                       درد یک بغض که در بین گلو گیر کند
دوقلوهای منم به دنیا اومدن🤗هنوز نمیذارن عکس بگیرم دخترم ۱۶۰۰ پسرم ۱۸۰۰ بود وزنشون زایمان زودرس شدم

اااا خیلی خیلی تبرییییک میگم،، دیدم کم پیدایی،، انشالله خوش پا قدم و خوش روزی باشن و تنشون سلامت باشه،، یهویی مامان دوتا فرشته شدی،، خدا قوت عزیزززززم

دکخرم گفت اگه یه موقع حس پریود یادرد پریود داشتی امپول رو بزن .... الان نمیدونم چیکارکنم شنبه نوبت د ...

منم دیشب همینجوری بودم تا الان دراز کشیدم و استراحت خداروشکر کمرم اروم شده .

تو هم استراحت کن اگه خوب نشدی بعد برو بزن

💖

ای جانم بسلامت😍😍😍اولین مامان😘😘😘انشاالله که زنده باشن و سلامت خودت خوبی؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
منم دیشب همینجوری بودم تا الان دراز کشیدم و استراحت خداروشکر کمرم اروم شده . تو هم استراحت کن اگه خ ...

دراز میکشم بهتر میشه.امید بخدا اگه بهتر نشدم باز فردا میرم میزنم

ای جووووونم‌مبارررکههه بسلااااامتی عزیزززززم خدا جفظشون کنه😍😍😍😍😍

خدایا شکرت 
2706