2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
تو سونو چند هفته ای 

عزیزم یه روز جلو افتادم😀یه رووووووووز

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

وای ابروم داره میبره یه فسقل بچه😑

چندباری یهویی لگد محکم  میزنه رو مثانه م .دست خودم نیست دست میذارم روش ومیگم آیییی😐بقیه هم نگاه میکنن  ببینن اونجام چخبره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دوروز چند هفته سونو دادی وزن چند بود 😊

۳۱ هفته و۴ روز

۱۶۰۰ بود😍

یعنی چی؟ یعنی قربانی بشن؟

نه عزیزم.یعنی ان شالله توراه ائمه قدم بردارن و خود اون امامی که نذرش کردیم حافظ و مراقبشون هستن از دوران جنینی تا نوجوانی و جوانی از هر خطری که ممکنه براشون پیش بیاد

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
آره عزیزم واقعا به خدا زایمان کنم میام یه تاپیک میزنم فقط از بارداری یه رمان غم انگیز میشه 😞 هر ماه ...

وای عزیزم.از اعماق وجودم درکت میکنم.من بارداریام همین جوریه.بچه اولم سقط شد البته همون هفته های اول.دومی را رفتم ازمایش دادم از مایشگاه اشتباه گفت منفیه و....بعد گفتن خارج رحمیه.بعد گفتن اب دورش کمه هپارین میزدم بعد گفتن با این حجماب  اب نمیمونه.بعد پایین بود استراحت بعد اینقددارو مصرف کرده بودم روز زایمان پایین نمیومد.خخخخخ.برای همین با کوچکترین چیزی نگران میشم.این یکی هم اولش بتام بالا نمیرفت الان اینقد استرس دارم که بچه نمونه اخه حالتای اول بارداریما دارم.ولی توکل به خدا

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
2738
حتما دعا میکنم دوستم . منم شرایطم تقریبا مثل توئه خیلی اذیت شدم. چیزی نمونده برات عزیزم آخراشی . نی ...

ممنون گلم ...ایشالا خدا هممون کمک کنه سالم تموم کنیم بارداری رو ...امیدوارم آین مشکل حل بشه دیگه نهایت یک ماه نیم مونده برام😘😘😘😘

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
وای عزیزم.از اعماق وجودم درکت میکنم.من بارداریام همین جوریه.بچه اولم سقط شد البته همون هفته های اول. ...

آخه عزیزم ...خدا کمکت کنه نگران نباش استرس بدتره

منم میسپرم به خدا .قرآن میخونم توکل بر خدا 

ایشالا خدا خودش نتیجه سختی هامون بده 💓

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
شما تیکرت خیلی خوبه هر موقع میبینم کلی انرژی میگیرم کاش الان تیر بود🙃

عزیزم ان شالله به سلامتی این روزا بگذره و. تیر بیاد منم راحت بشم هم نی نی بزرگتر شده، هم ازدانشگاه فارغ میشم تیر دیگه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
نه عزیزم.یعنی ان شالله توراه ائمه قدم بردارن و خود اون امامی که نذرش کردیم حافظ و مراقبشون هستن از د ...

من نذر امام زمانه(عج) 

دخترمم نذر حضرت فاطمه کرده بودم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2706