2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
شما چرا بیداری؟ بابا انقد بدخواب شدم شبا پاشدم دیگه خوابم نمیبره😓وقتاییم که میبره انقد با این شکم ...

منم خواب ندارم‌.شبا یا باید برم دستشویی یااینکه از بس پهلو به پهلو میشم بدخواب میشم .😐

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.من هفته 28ام.یه هفته ای میشه کشاله رانم و معذرت میخوام قسمت بالای وازنم درد میکنه مخصوصا توجابه ...

منم دقیقا کشاله ران و واژنم درد داره، حدود سه هفته هس.نگران کنندس یعنی؟من فراموش کردم به پزشکم بگم.گفتم طبیعیه لابد🙄

❤❤اللهم اشف کل مریض❤❤
2731
فکر نکنم‌فعلا نرفتم مطب سه شنبه میرم  اما فکر نکنم براساس سونو زایمان کنه  بر اساس تاریخ ...

اهان اخه من تاریخ پریود و سونو سه هفته فرق داره خواستم ببینم اگه سن سونو یهو رفت جلو زمان زایمان تغییر میکنه یا نه

💖
منم دقیقا کشاله ران و واژنم درد داره، حدود سه هفته هس.نگران کنندس یعنی؟من فراموش کردم به پزشکم بگم.گ ...

این جور که من فهمیدم اگر همراه با انقباض باشه نگران کننده اس.من خودم انقباض ندارم.من چون بچه دومم بود خیلی تحرک داشتم و رعایت پله و...نمیکردم.حالا نگران نباش.کی نوبت داری؟به دکترت بگو ولی به نظرم طبیعیه

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
2738
سلااااام.خوبی فاطمه جون؟ خدا مادر عزیزت رو رحمت کنه.انشالا غم آخرت باشه عزیزم دلم‌ اتفاقا دیشب چقد ...

سلام هانی جون مهربون قربونت عزیزم شما خوبی ؟ 

مرسی گلم خدا عزیزات و مادر گلت رو سالم حفظ کنه . 

مرسی عزیزم لطف داری 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
لیست مامان های گل خرداد98 چشم-رنگی-کوچک...19...اول malakeyakh.سن ۲۰.... اول fangoogh2355....سن21. ...

خخخخ لیستارو انقد با دقت خوندم دیدم تو خردادیا نیستم گفتم لابد تیر میزام دیدم تو اونم نیستم🤣منو جا انداختی😢😢

💖
2706