2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا .چه بده آدم اینجور استرس میگیره  من همش نگران بند نافم  ایشالا برا شما درست بشه را ...

ممنون گلم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
انشالله،، والا اولش هماتوم داشتم و خونریزی و جفت پایین تا خوب شد این یکی شروع شد    

ایشالا اینم رفع میشه فکرش نکن دوستم 😘

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
ارغوان ارسلان

عزیز دلم 

وای بخدا یادم انداختی یه چیزی بگم 

من چند سال پیش حامله شدم ناخواسته  زمین زمان بهم ریخته بودم 

همیشه اسم ارغوان دوست داشتم قبل بارداری شوهرم گفته بودم ما یه دختر بیاریم اسمش بزاریم ارغوان 

خلاصه باردار شدم و میخواستم سقط کنم یکسره دارو گیاهی میخوردم گریه میکردم شوهرم میخواست حالم بهتر کنه یه بار میگفت ارغوان بابا 

باز فردا میگفت ارسلان چکار کردی 

من بدبخت زجه می زدم گفتم تو از خداته دوقلو باشه منو اذیت میکنی .دیگه با بدبختی سقط کردم .اما خیلی بعدها پشیمون شدم 

حالا اسم نی نی هات گفتی یادم آمد چند سال پیشم😂

ایشالا جفتش سالم بغل بگیری 

خاهر شوهر منم دو قلو داره مریم محمد الان شیش،سالشونه

سلام صبحتون زیبا

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706