2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه یانه؟چه نکاتی رو میگن

جایی که من میرم هفته ای 2 ساعته 1 ساعت راجع به زایمان و نکاتش و بارداری 1 ساعت هم یوگاست 

همه جور مواردی رو میگن هر هفته یه موضوع دارن مثلا یه جلسه راجع به تغذیه بود یه جلسه نگرانی های مادر یه جلسه شیر دهی و نحوه گرفتن سینه و ... دیروزم کلاس مامان باباها با هم بود یه جلسه هم بابا ها تنها کلاس دارن در کل من راضی ام

آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند
فاطمه جون دلیل اینکه اسم منو اوردی و نمیفهمم چون تو این بحث اصلا نظری ندادم مرسی عزیزم خوبی از خودت ...

منظورم در کل بود  تو بحث های مختلف حتی با وجود اختلاف نظر برای هم محترم هستیم . الان ناراحت شدی یعنی ؟ چیز بدی گفتم ؟!

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2731
2738
بچه ها شمام معده تون ترش میکنه میاد تو گلوتون؟باید چکار کرد؟

اره ...منم بدجور ترش میکنم ..گلوم میسوزه...دکترم بهم یه شربت و قرص رانیتیدین داد

من به قُربانِ خدا ..چون که مرا غمگین دید؛ بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا...  
شما لطف داری کلا فکر نمیکنم کسی اومده باشه اینجا اونم تو این شرایط برای توهین و دعوا به کسی ماها بای ...

عزیزم کاملا موافق صحبت های شماهستم.

از همه معذرت می خوام که قانون گذاشتم قصدم فقط اینکه دلهره و اضطراب نوع خاصی از زایمان تو دل یه عده نیفته و تا حالا تاپیک نظر سنجی زایمان بدون دعوا و توهین ندیدم . یه روز یکی امد یکم بحث شد و دلخوری . 

ضمن اینکه این موضوع حتی می تونه رو اعتماد به نفس یا افسردگی مامانای اثر بزاره . و از همه ممنونم که رعایت کردن خیلی گل هستید همتون 

وای عزیزم خدارو صد هزار مرتبه شکرررررررخیلی خوشحال شدم منم منتظرم دعام کنید تورو خدااااا

عزیزم ان شاءالله جواب شما هم میاد و همه چیز خوبه و یه جشن حسابی میگیریم

خدایا شکرت
منظورم در کل بود  تو بحث های مختلف حتی با وجود اختلاف نظر برای هم محترم هستیم . الان ناراحت شدی ...

به نظرم دلیلی نداشت اسم منو ببری فاطمه جون این همه ادم اینجا نظر مخالف میدن شما فقط منو میگی 🙄 

اره ناراحت شدم راستش

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
به نظرم دلیلی نداشت اسم منو ببری فاطمه جون این همه ادم اینجا نظر مخالف میدن شما فقط منو میگی 🙄  ...

من اصلا منظور خاص و بدی نداشتم عزیزم سوتفاهم شده ببخشید . 

خوب شماهم اون روز به کنایه به من حرف زدی بعد که من ریپلای کردم واضح گفتی منظورت به من بوده . 

ولی من خدایش صرفا به عنوان یه ادم مخالف ولی محترم اسمت رو بردم که اگر قبلا ازم ناراحت شدی بدونی من دلخوری یا ناراحتی ندارم و موافق و مخالف برام عزیزن همه . 

2706