2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
باشه مرسی عزیزم اخه سرشو یه ور میزارم،گل پسرت خوبه بزرگ شده اذییت نمیکنه دخترم منوخیلی اذییت میکنه ب ...

عزیزم کورپه هم خوبه بزرگ شده شیطون شده

من سینه هام هنوزم زخمه 

گل دختر شما چطوره😍😍 بزرگ شده😘😘

عزیزم بچه داری همینه تا وقتی که کمی بزرگتر بشن بتونیم زمانمونو مدیریت کنیم منم اصلا به کارهام نمیرسم

منم خونه مامانم بودم حسابی بغلی شده بود اومدم خونه خودم حسابی دخلم اومد از دست درد و کمر درد تا صبح ناله میکردم

اما الان دارم عادتش میدم توی تختش یا روی زمین هم اوروم باشه 

من هر سری یه طوری میخوابونمش بعضی وقتها روی پا بعضی وقتها توی بغلم بعضی وقتها هم میزارم توی کریرش خودش بخوابه

کورپه من عاشق کریرشه😉😉😉   

شما هم سعی کن تا بچه هست عادتشو ترک بدی   

هر سری به یه مدل بخوابون اولش سخته اما بعدا واسه خودت خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام مامانا خوبید ؟  چه خبر ؟  نی نی ها خوبن ؟

سلام عزیزم خوبی فاطمه جون پسرای گلت خوبن. پسر من گاهی کولیکش خیلی اذیتش میکنه منم عذاب میکشم از دردش  باورت میشه این موقعها اصلا نمیتونم به چشاش نگاه کنم چون کاری از دستم برنمیاد که آرومش کنم. چقدر گناه دارن طفلکیا 

مامانهای گل  پسرم ۱۹ روزش.به خاطر زردی میخوام بهش شیر خشک بدم. مقدارش چقد باید باشه چند سی سی ا ...

چند کیلوه؟؟

روی قوطیهای شیر خشک با توجه به وزن نوشته چند پیمانه با چند سی سی آب بدی بهش

چند کیلوه؟؟ روی قوطیهای شیر خشک با توجه به وزن نوشته چند پیمانه با چند سی سی آب بدی بهش

الان ۵۵۰۰

ااا چه خوب. هنوز نه شیر خریدم نه شیشه.دکتر گفت نمیخواد ولی ۲۴ ساعت تو دستگاه بود فرقی نکرد😑

با خدا باش پادشاهی کن .....
من دزفولم عزیزم.دکتر مهربانی. خیلی دکتر خوبیه تو این شهر. شماهم میخوای ی دکتر ببرش ک بچه درد نکشه گن ...

من تهرانم نمیدونم کجا ببرم خوبه؟!

دکتر بردم و قطره ی بیولاکت داد ولی گفت مال کولیکشه!!

یکم بهتر شده ولی باز گاهی روزا طفلک چندین ساعت زور میزنه. امروز صبح از ۴ صبح تا ۸ صبح مدام زور میزد، بعد کمتر شد تا اینکه ساعت ۱۲ پی پی کرد و راحت شد، بعدش کمتر زور میزنه.... 

این زور زدن ها تا کی ادامه داره؟ 

دکتر بردم و قطره ی بیولاکت داد ولی گفت مال کولیکشه!! یکم بهتر شده ولی باز گاهی روزا طفلک چندین ساعت ...

از زور زدنش بیچاره نه خودش میتونه درست بخوابه و نه من!

دمر میکردم و پشتش رو ماساژ میدادم آروم میشد ولی ول میکردم دوباره زور میزد. حتی بعد پی پی هم زور میزنه، چکار کنم؟

دكتر يه شربت داد مخصوص كوليك نوزاد كه پايه گياهي هم داره.زنجبيل و رازيانه هست.البته گفت به بعضي ميسا ...

منم بیولاکت میدم زور زدنش و تعداد دفعات دفعش یکم بهتر شده ولی باز بعضی روزا زور زدنش زیاد میشه، دکترتون نگفت تا کی این زور زدن ها ادامه داره؟

از زور زدنش بیچاره نه خودش میتونه درست بخوابه و نه من! دمر میکردم و پشتش رو ماساژ میدادم آروم میشد ...

بعد هر غذا و هر میوه ای عرق نعناع فراموش نشه 

هم شیرت طعم دار می‌کنه هم ضد نفخ 

ترنجبین نصف قاشق غذاخوری بریز داخل لیوان با آب سرد 

سه بار بشور تا خاک و آشغالای اضافیش بره بعد 

به قدر نیم بند انگشت آب جوش بریز بزار دم بکشه 

بعد از حل شدنش از صافی رد کن با قطره چکان بده بخوره

یه روز درمیان این کار بکن 

بعد هر بار شیر خوردن اروغ گیری کن خودت بالا و پایین کن 

دستت به صورت باد کش بزن پشتش 

♥️براي سلامتي و ظهور امام زمان يه صلوات هديه كن♥️
من تهرانم نمیدونم کجا ببرم خوبه؟! دکتر بردم و قطره ی بیولاکت داد ولی گفت مال کولیکشه!! یکم بهتر شد ...

شربت سگا گریپ خیلی خوبه 

بزن نت ببین 

♥️براي سلامتي و ظهور امام زمان يه صلوات هديه كن♥️