2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میناکاری

شما خودت انجام دادی تجربه ای داری در مورد میناکاری؟

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2731
2738
شما خودت انجام دادی تجربه ای داری در مورد میناکاری؟

من چهارسال زیر دست اوستام.تفننی کار میکنم.ماهی دویست.

ولی اگر بخوای اوسا بشی یه بلید یسال کار کنی با درامد کم.وبعد بری برا اوسا بودن ک براتون بصرفه.

واقعا...ما کوچیکا خدامون بزرگه..
من چهارسال زیر دست اوستام.تفننی کار میکنم.ماهی دویست. ولی اگر بخوای اوسا بشی یه بلید یسال کار کنی ب ...

موفق باشی عزیزم 

من از امروز رفتم کلاس نمیدونم میشه روش حساب کرد یا نه ؟؟آسونه به نظرتون ؟

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

عروسك سازى

من عروسك روسى ديدم ميسازن و به قيمت خوبى ميفروشن كاره مفرحى هم هست

اگه فضا براى مغازه زدنم داريد اين سوپر سبزينه ها خيلى خوبن به نظر من هر محله اى يكى لازم داره، ما ديگ خيلى وقته سبزى اماده نميخريم راحت و اماده و بسته بندى شده و شيك ميفروشن

ترشى و لواشك و اينام ميذارن كنارش

ولى ظاهر مغازتون و ظاهر خودتون بهتره خيلى تميز باشه تا مشترى هم از لحاظ روانى القا بشه بهش كه شما كارتون تميزه

و اينكه وقتى مغازه رو زديد اگهى پخش كنيد كه هم محله اى هاتون بدونن

ديگ اگه زبانتون خوبه كاره تايپ يا ترجمه ام بد نيس

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
موفق باشی عزیزم  من از امروز رفتم کلاس نمیدونم میشه روش حساب کرد یا نه ؟؟آسونه به نظرتون ؟

کلاس مینا.رفتین؟

ماله کدوم شهری

؟

شرطش علاقه و انگیزه ی زیاده.

و تمرکز حواس.کارایه حرفه اییش.

ولی بشقابای کوچه بازاریش.زود زده میشه.

الان عکس یکار حرفه یاشو برات میذارم.

واقعا...ما کوچیکا خدامون بزرگه..
کلاس مینا.رفتین؟ ماله کدوم شهری ؟ شرطش علاقه و انگیزه ی زیاده. و تمرکز حواس.کارایه حرفه اییش. و ...

بله میناکاری روی سفال 

کرمانشاه هستم عزیزم 

علاقه که دارم و انگیزم هم کسب درآمده ولی امروز کارای کارآموزا رو دیدم خیلی جالب و تمیز نبودن اما کار خود استادا بهتر بود 

این فک کنم روی مس هست درسته؟؟

خیلی قشنگه کار خودته؟؟

2706