2737
2734

بله من.لوزه دارین؟

از طبع بلغمی  هم هست خلط پشت گلو

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله من.لوزه دارین؟ از طبع بلغمی  هم هست خلط پشت گلو

من این طوری نیستم دوستمه .میگه لوزه نداره اما مدام ترشح پشت حلق داره البته قبلا برونشیت ریه داشت که درمان شده.میشه بگی برای درمان چی کار کردی

منم اینجوریم ولی بخاطر سرماخوردگی

به من گفتن عسل رو تو آب رقیق کن آب لیمو تازه هم باهاش مخلوط کن

هر روز بخور تا خوب شی

نمیدونم فقط واسه سرماخوردگی یا نه؟

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
منم اینجوریم ولی بخاطر سرماخوردگی به من گفتن عسل رو تو آب رقیق کن آب لیمو تازه هم باهاش مخلوط کن ه ...

اگه به خاطر سرماخوردگی باشه که خوب میشی .بعضی ها مداوم این حالت رو دارن یا مدام باید گلو صاف کنن

2738
من این طوری نیستم دوستمه .میگه لوزه نداره اما مدام ترشح پشت حلق داره البته قبلا برونشیت ریه داشت که ...

باید از متخصص طب اسلامی بپرسه.یا بره پیش عطاری اونایی ک نمایندگی دارن ازشون بپرسه.اگه بخاطر بلغمه بخصوص صبحا ک بیشتره بهش داروی بلغم زدا میدن ک پودر گیاهیه ی مدت مصرف کنه خوب میشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

اگه آب دهنش زیاده و موقع خواب آب میاد از دهنش یعنی طبعش بلغمی هست باید بلغم زدا بخوره منم بلغمی هستم دارم میخورم بهتر شدم تا حدودی

خدای مهربانم !معبود جانانم! در بهترین زمان بهترین هدیه ها را برایم اماده مینمایی .میدانم چون تو بهترینی
اگه آب دهنش زیاده و موقع خواب آب میاد از دهنش یعنی طبعش بلغمی هست باید بلغم زدا بخوره منم بلغمی هستم ...

منم دقیقا اینجوریم..داروی بلغم زدا چیه؟گیاهیه؟بدمزه هست؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
منم دقیقا اینجوریم..داروی بلغم زدا چیه؟گیاهیه؟بدمزه هست؟

داروی طب اسلامی هست. یه چیزی تو قوطی شکلش شبیه حلوا هست ولی خیلی بدمزه . باید شبی اندازه یه فندق بخوری . من قورتش میدم که مزه اش نفهمم

خدای مهربانم !معبود جانانم! در بهترین زمان بهترین هدیه ها را برایم اماده مینمایی .میدانم چون تو بهترینی
عزيزم ازكجا گرفتي

از نمایندگی طب اسلامی تو شهرتون باید بگیری ببین تو شهرتون اگه نمابندگی معتبر هست اگرم نیست تو سایت تبریزیان برو از قم سفارش بده 8000تومن هست

2706