2737
2739
عنوان

عدم نزول بیضه

| مشاهده متن کامل بحث + 35528 بازدید | 59 پست

در آخر اینم بگم که اگه بچتون این مشکلو داره هرچی زودتر عملش کنید هم خودتون راحت میشید هم اون بچه کمتر چیزی میفهمه... در ضمن برای قبل عمل حتما حواستون باشه که باید ناشتا باشه و حتما اگه بچه بی طاقتی کرد از بیمارستان بپرسید که آب قند یا آب خالی میشه داد یا نه، چون خطرناکه، حتما حواستون به این موارد باشه (چون همونجور که گفتم مارو دعوا کردن اب قند دادیم و گفتن بهتر بوه از همون ساعت 5 هیچی نمیدادیم) 

بچم تا حدود 10 شب خوابید و ما هیچ دارو و شیافی نذاشتیم براش، یکم هم داغ بود و البته عصر تو خونه بعد ...

مرسی عزیزدلم که اینقدر خوب توضیح دادین. پسر من این مشکل نداره ولی مطمئنم مادرهای زیادی توی این سایت هستن که خوندن خاطره شما به قلبشون آرامش میده. بازم ممنونم ❤️❤️❤️❤️

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم با درسا موافقم پسر منم این مشکل رو داشت البته یکی از بیضه هاش پایین نیومده بود که در نه ما ...

سلام عزیزم.پسر من ۱سالو ۲ماهشه بیضه هاش بالاس گفتن باید عمل شه😞خیلی نگرانم.عملش چه جوریه؟بعدش بچه اذیت میشه؟میشه یه کم توضیح بدین

2728
خواهش میکنم عزیزم.پسر منم عمل شد خداروشکر خوبه الان

آخی عزیزم به سلامتی خدارو شکر.ولی من هنوز عمل نشده پسرم این هفته میریم وقت میگیریم واسه عمل.خیلی استرس دارم😔بستریم میکنن بچرو یا نه؟

2740
لیلا جان من تبریزم پیش فوق تخصص کلیه بردمش عملش خوب بود ولی جون بیضه رو در مسیر پیدا نکرد بود مجبور ...

سلام پسرمنم بیضه نزول نکرده داره 9ماهس دلمون نمیاد هملش کنیم باباش گفت تا 1سال بمونیم من میگم نه دکتر بردم گفتن جراحی بشه شما 9ماه گفتن عمل بشه؟

پسر من. و هم دکتر غروبی عمل کردن خیلی راضی بودم میزاشتن که داخل اتاق عمل بریم و تو بغل خودم بیهوش کردن کلا کمتر از یک ساعت طول کشید رویهم رفته عمل خیلی خوبی بود و کاملا عالی انجام شد بعد تز عمل هم خیلی اذیت نشد فقط اون زمان ناشتا بودن  قبل از عمل سخت بود برام 

قبل از دکتر غروبی پیش کجیاف زاده بردم که اصلا از برخوردش راضی نبودم و تو همین سایت خوندم که هر دو بیضه ی یه بچه رو داخل یک بیضه گذاشته بود  و خیلی نرسیدم 

ولی خدا به دکتر غروبی سلامتی و‌طول عمر بده عالی هست و‌دانشمند

دوستان مطبش تو شریعتی هست ۲۲۸۵۰۸۷۵

پسر من. و هم دکتر غروبی عمل کردن خیلی راضی بودم میزاشتن که داخل اتاق عمل بریم و تو بغل خودم بیهوش کر ...

سلام ببخشيد پسر من هم ٧ ماه و ١٥ روزشه و همين مشكل و داره تهران پيش ٣ تا پزشك خوب رفتيم و هر سه گفتن عمل ولي  دكتر صادقيان گفت تا ٩ ماه صبر كنين،پسر شما چند وقتش بود؟  شما قبل از عمل سونوگرافي هم كرديت؟ بيضه داخل شكم بود يا كانال ؟وقتي از اتاق عمل اوردن بيرون به هوش بود ؟ بعدش خيلي درد داشت؟ ببخشيد اين همه سوال پرسيدم 🙈

سلام مامانا پسرم قراره توسط دکتر مولائیان تو بیمارستان کودکان جراحی بشه لطفا هر کس تجربه ای داره بهم بگه خیییییلی نگرانم ،اینکه چن ماهگی عمل کردید؟ از دکتر مولائیان راضی بودید؟ مدت عمل؟ مراقبتهای بعد عمل؟ هزینه بیمارستان کودکان برا عمل؟ و .... هر چیزی که به ذهنتون میرسه .ممنون

در آخر اینم بگم که اگه بچتون این مشکلو داره هرچی زودتر عملش کنید هم خودتون راحت میشید هم اون بچه کمت ...

سلام وقتتون‌بخیر ببخشید میدونم  خیلی گذشته ولی چون پسر من هم همین مشکل و داره و باید جراحی بشه..الان ۱۱ ماهشه و یکبار بهخاطر سرماخوردگی عمل کنسل شد.

میخواستم بپرسم شما قبل از عمل سونی انجام دادین ؟ و اینکه تو سونو‌چیزی مشخص بود؟ 

و الان بعد از گذشت ۱ سال بیضه جراحی شده رشدش خوبه؟

ما هم خیلی میترسیم برای همین تا الان انجام ندادیم از بیهوشی  میترسیم 

2706