2737
2734
عنوان

سقط یا بارداری

132 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من روز ۲۸ پریودی بی بی چک زدم مثبت بود ولی بعداز دوروز لکه بینی داشتم و بعد پریود شدم ولی الان بعداز ۷روز که پاک شدم هنوزهم حالت تهوع و دردشدید در کمر و کشاله ران دارم کسی هست که شرایط من رو قبلا داشته

آیا این دردها طبیعیه یک نفر به من میگفت بارداری ولی میترسم آزامایش بدم به نظر خودم سقط شده چون خونریزیم زیاد بود

من شنیدم بعضی افراد تو ماهای اول بارداری پریود میشن، دوستم 3 ماهش بود دوبار پریود شده بود نمیدونست بارداره،شما برو آزمایش بده خیالتو راحت کن اما بعید میدونم باردار باشی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عکس بی بی چکتو داری؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

نه عکسش رو ندارم

آخه امکان رفتن به آزمایشگاه رو ندارم به نظر شما اگه بی بی چک بذارم کافیه؟

نمیدونم والا آخه من شنیدم خون پریودی با دوران بارداری فرق داره و کمتر هست ولی برای من کم نبود

2740
نه عکسش رو ندارم ولی دوتا خط افتاد به نظرت اگه الان بی بی چک بذارم کافیه

بله عزیزم اگه بتا داشته باشی دو خط میشه نیازی به آز نیست اگه دو خط بود آز بده

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
آره من همه اش در حال دکتر رفتنم  کلی سونو و آزمایش دادم همه اش خوب بوده ولی همیشه یه مشکلی دار ...

ایشالله بهترینها برات پیش بیاد عزیزم دوست داشتی تایپکهای منو برو بخون  به زندگیت امیدوار میشی

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم