2752
2734
عنوان

چجوری شوهرارو تشنه بزاریم هوووف😤

703 بازدید | 38 پست

روز به روز دوسداشتنم شدید تر میش .انقد به پروپاش میپیچم که حس میکنم  الانه ک تو دلش بگ باز این اومد😣البته اینجوری نیستا😂ولی خب با این رفتار من بعد ها مطمعنم اینجوری میشه .

خانومای ک مثل منن بگین چیکارمیکنین حدورعایت کنین اصلا لازمه رعایت کنیم؟جنبشوداره ولی دوسندارم خسته بشه تکراری بشم واسش خودش انقد به موقعوسنگینومتین رفتاراشو نشون میده ک من دربرابرش حس میکنم خیلی سبکم 😐😐😐😐

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دخترا همینجورین... احساساتشون که قلمبه میشه شبو روز اونو میخوان... ولی خب باید صبوری کنی دگ... ی وقت زده نشه. (بگه منکه نمیتونم صبح تا شب باتو چت کنم)

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731

اصلا خوب نبست عزیزم،به بعدش فکر کن ،جاریه منم اینجوری بود انقدررر عاشق و دلبسته ی شوهرش بود انقدر بهش چسبید تا شوهره به حرف اومد طوری شد دیگه دوسش نداش جاریمو بهش میگف کنه😐بعدم همین رفتارای جاریم باعث شد شوهرش فکر کنه چه عطیقه ای هس حالا انقد مغرور شد انفد اذیتش کرد ک نگو

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم

مرداي اين دوره زمونه تشنه باشن ولت ميكنن سيرابم باشن ولت ميكنن

ب نظرم ادم خودش باشه حداقل بهتره تا تلاش بيخودي

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
مرداي اين دوره زمونه تشنه باشن ولت ميكنن سيرابم باشن ولت ميكنن ب نظرم ادم خودش باشه حداقل بهتره تا ...

همه ک ول نمیکنن اخه😐البته موافقم باهات

همه ک ول نمیکنن اخه😐البته موافقم باهات

همه كه نه ولي اكثرا اينجور ي شدن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
اصلا خوب نبست عزیزم،به بعدش فکر کن ،جاریه منم اینجوری بود انقدررر عاشق و دلبسته ی شوهرش بود انقدر به ...

شوهر منم یکم مغروره .قبلناک زیادی بهش ابراز علاقه نمیکردم میچسبید بهم الان یخورده عوض شده .واسه همین نگرانم بعدا بدتربشه

شوهر منم یکم مغروره .قبلناک زیادی بهش ابراز علاقه نمیکردم میچسبید بهم الان یخورده عوض شده .واسه همین ...

پس سعی کن کارات براش غیر قابل پیشبینی باشه. مثلأ انتظار داره پیشنهاد دهنده شما باشی، اینجوری هم نشون دادی، اما بعد کارات بکن، راحت بگو شب بخیر و بخواب. 

2706