2737
2739
عنوان

دو هفتس دعوا داریم😳

692 بازدید | 40 پست

سلام.خانما من دو هفته پیش یکی از فامیلای شوهرم یه مرطوب کننده خوشبو داشت که بهش گفتم اسمشو بگو گفت خودم واست میخرم پولشو بهش دادم و خرید واسم.چون من وحشتناک وسواس دارم به خشکی پوستم و حتما باید مرطوب کننده بزنم و اینم همه میدونن.الان عین دو هفته که استفاده کردم هر روز دعوا میکنیم یه چیز خیلی عجیبه فقط کافیه در تیوپو باز کنم بپریم بهم اینم بگم خیلی امتحانش کردم فقط استفاده کنم دعوامون میشه اگه استفاده نکنم خیلی عادی هستیم.انگار نفرین شدست ازش میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😨😨😨

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2738

اگه واقعا فکر میکنی اینطوره که من جات بودم میرفتم با اون خانومه دوست صمیمی میشدم و هیچ وقت ازش جدا نمیشدم به هیچ قیمتی. میدونی چقدر کمیابه کسی که همچین قدرت ماورایی ای داشته باشه؟

2706