2737
2739
عنوان

دختر خالم ۱ساله ازدواج کرده و دختره😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 69 پست
نه گلم. میل جنسی یه بخش خیلی کوچیک از ازدواجه. این دو نفر حتما با عشق و علاقه با هم ازدواج کردن. هر ...

اره همو خیلی دوست دارن ولی ۱ساله کنارشه و هیچی بالاخره مرده دلش میخاد زنشو لمس کنه😔براشون ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو بهش ژل بگیره از داروخونه خیلی کمک‌ میکنه الان‌یادم افتاد یکی از دوستام که هم زمان هم عروسی کرد ب ...

ژل تو واژینیسم بی تاثیره

یه حالت روانیه ک کلا بدن قفل میشه مخصوصا پاها و قسمت لگن

ژل بدرد نمیخوره

2728

ماماسایتو بهش معرفی کن فقط ..و بهش بگو ک مشکلسش واژینیسموسه و قابل درمانه .. بره تو سایت mamasite.ir و تو تاپیک واژینیسموس مشکلشو مطرح کنه   خیلیا مث خودش اونجان.. 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
میدونم میترسه  اخه رابطه از مقعد افتضاحه بیچاره میگف شوهرم تو خواب ناله میکنه بعضی وقتا منم ش ...

خدایه من یک سالللللل 

ولی بعید نیست دوست من که خیلیم دختر شیطون‌و گرمی هم بود ۶ماه نتونسته بود ولی ژل خرید بود از داروخونه راحت تونسته بودن...

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2738
بچها بنظرتون قرص آرامبخش بخوره و کارشو انجام بده بد میشه؟؟؟اخه آدم بی حال میشه

اگه دکتر زنان بره براش قرص تجویز میکنه ک اگه واقعا واژینیسم باشه بی تاثیره

گفتم ک هر دکتری نمیفهمه ک درد این جور بیمارا چیه

یک سال ک چیزی نیس ...بوده کسی ک این بیماریو داشته ولی اطلاعی ازش نداشته و 11 سال بعد ازدواج باکره بوده

من خودم دو سال مبتلا بودم و بعدش درمان شدم 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
خدایه من یک سالللللل  ولی بعید نیست دوست من که خیلیم دختر شیطون‌و گرمی هم بود ۶ماه نتونسته بود ...

بله متاسفانه،ژل بی تاثیر بوده

خودش بیشتر از شوهرش داره عذاب میکشه 

2706