2703
2553

سلام ب همگی

منو دختر خالم خیلی باهم راحتیم اول عروسیش تا یه هفته هی زنگ میزد ب من یاس نمیشه من میترسم 

تا بعد از دوهفته گف شد منم تبریک گفتم و تموم شد

امروز داشتیم حرف میزدیم گف من دروغ گفتم نمیتونم ب کسی ب غیر از تو بگم چیکار کنم من هنوز دخترم

منم تعجب کردم ولی چیزی بهش نگفتم

اینم بگم میدونم میترسه 

چون گف رابطه از مقعد داشتم بهش گفتم اونکه اینقد دردناکه تحمل کردی اینکه بهتره

کسی بوده با این شرایط چیکار کردید؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دختر خاله شما مبتلا ب واژینیموس هستش حتما باید ب یک متخصص زن مراجعه کنه؛ اینکه واسه آمیزش خیلی باید آماده شده باشه و کم کم شروع کنند ببخشید البته

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

وااا 

طفلی شوهرش😣

‏یه آدم از دید یه فرد متعصب ممکنه خراب و فاسد باشه؛ از دید یه روشنفکر عادی و معمولی باشه و از دید یه بی بندوبار آدم بسته و کوته فکر بنظر برسه ؛ پس ما با چیزی که ازمون تو ذهنشون میسازن تعریف نمیشی
2714
شاید واژینیسموس داره

ینی چی این 😣

‏یه آدم از دید یه فرد متعصب ممکنه خراب و فاسد باشه؛ از دید یه روشنفکر عادی و معمولی باشه و از دید یه بی بندوبار آدم بسته و کوته فکر بنظر برسه ؛ پس ما با چیزی که ازمون تو ذهنشون میسازن تعریف نمیشی
2706