2737
2734
عنوان

طب سنتی..داروهای گیاهی

104 بازدید | 12 پست

سلام عشقا...کسی بوده تا حالا با طب سنتی واین داروهای گیاهی پریودش و جلو انداخته باشه؟اگه کسی تجربشو داشته یا میدونه خواهشا راهنماییم کنید..من دقیقا روز عروسیم پریود هستم میخام یه هفته جلوتر بشه

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
من با قرص پیشگیری  عقبش انداختم

همه میگن خوب نیس نخور😣😣میگن ادمو عصبی میکنه نمیخام عصبی بشم این چند وقت میخام لذت ببرم 😖😖بعد میترسم جوش بزنم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه میگن خوب نیس نخور😣😣میگن ادمو عصبی میکنه نمیخام عصبی بشم این چند وقت میخام لذت ببرم 😖😖بعد میت ...

نه بابا یه دوره کوتاه مدت طوری نمیشه از اون خارجیها بگیر اصلا عوارض نداره من فقط ۹ روز خوردم 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2738
نه بابا یه دوره کوتاه مدت طوری نمیشه از اون خارجیها بگیر اصلا عوارض نداره من فقط ۹ روز خوردم 

اخه دکتر میگفت ال دی فقط واسه عقب انداختن خوبه...شما چه قرصی استفاده کردی؟یه هفته قبل پریودت شروع کردی؟

من نه سال پیش ازدواج کردم 😊دقیق یادم نیست ولی همون ال دی ایرانی ارزونها بود اونم بهداشت بهم داد .شما میتونین یاسمین یا یاز بگیرین خب عقبش بنداز از جلو انداختن که بهتره .

من نه سال پیش ازدواج کردم 😊دقیق یادم نیست ولی همون ال دی ایرانی ارزونها بود اونم بهداشت بهم داد .شم ...

اها اخه میگم که یکم از عوارض قرص میترسم..واینکه فقط ال دی واسه عقب انداختن خوبه 

من نه سال پیش ازدواج کردم 😊دقیق یادم نیست ولی همون ال دی ایرانی ارزونها بود اونم بهداشت بهم داد .شم ...

عوارض قرص تو استفاده طولانی مدت مطرح هستش.من بعد ازدواجم تا ۷ سال قرص نخوردم فقط پارسال ۴ دوره برا لکه بینیم خوردم اونم خارجیشو میگرفتم اصلا عوارض نداشت .