2737
2739
عنوان

هر دف سوار آسانسور میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 81 پست

من یه بار سقوط کردم. ولی آسانسور رسیده بود به زیر زمین...اونجا که رسید متوقف نشد. کوبیده شد به زمین. احساس کردم دندونام خرد شد.

البته مقصر خودمون هم بودیم. اشتباهی بیشتر از حد مجاز سوار شده بودیم. اینجور وقتا معمولا آسانسور حرکت نمی کنه. این یکی نفهم بود. حرکت کرد!  

اینایی که می گن مگه چقدره...فشار  و ضربه واقعا زیاده. برای من شاید چند سانتیمتر سقوط کرد. له شدم!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از پل هوایی این ترسو دارم که هر لحظه فرو بریزه و من سقوط کنم . برای همین وقتی تنهام از خیابون رد ...

پل هوایی ترس نداره چون از پله میریم بالا به همه جا دید داریم همه چیو زیر نظر داریم ولی آسانسور خیلی وحشتناک میری تو یه اتاقکو درم می بندی خدا میدونه زنده ببرت یا نه

وسواس گرفتی به آسانسور؟:))

سخت نگیر 

انرژی منفی هم به خودت نده

تا خدا نخواد حتی ی برگ هم از درخت نمی افته

اگه قرار باشه خدایی نکرده مثلا پات پیچ بخوره تو راه پله هم ممکنه این اتفاق برات بیفته نه فقط آسانسور

مثبت فکر کن 

خدا همه جا باهات هست

بعد تو میترسی؟؟؟؟

بزرگتر از خدا ک نداری ! داری؟ 

حواسش بهت هست . نترس :)

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
2728
کجا سقوط کنه؟کف زمین دیگه. مگه تا حالا اخباری از سقوط اسانسور نشنیدید؟

اونجا که سقوط میکنه همش یکمتر فاصله داره با جای اصلی...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

معلم فیزیکمون با یه فرمول اثبات کرد با سقوط آسانسور مرگ حتمیه😊

آیین تقوی ما نیز دانیم , لیکن چه چاره با بخت گمراه
2738

درش باز نشه که کاری نداره از داخل میشه بازش کرد

در محافظ داخلی بعد از دو دقیقه خودبخود باز میشه اکثر جاها،اگر نشد با کمی زور باز میشه،بعد کنار در یه اهرمه اون رو یه کم بالا میزنی در اصلی هم باز میشه،من بارها گیر کردم و خودم اومدم بیرون،

من بشدت ترس از آسانسور و پل هوایی دارم

تا جایی ک بشه اصلا سوار اسانسور نمیشم‌و روی پل نمیرم

کلا ب طرز وحشتناکی ترس از ارتفاع دارم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

من تجربه شو دارم. یه بار تو آسانسور دانشگاه بودم که سقوط کرد. با ۶ تا مرد گنده و یه چرخ بزرگ که روش کلی وسیله بود. افتادیم طبقه منفی ۳. ۳ طبقه زیر زمین 😐

بعد در آسانسور باز شد، روبرومون دیوار آجری بود.

قشنگ داشتم سکته میکردم. ولی زود اومدن درستش کردن😂

معمولا آسانسورهایی که تو ساختمون های بلنده، زیرشون damper داره، مثل یه فنره که باعث میشه آسانسور در صورت سقوط، محکم به زمین برخورد نکنه. و سیستم هوارسانی و هشدار هم که داره.

درش باز نشه که کاری نداره از داخل میشه بازش کرد در محافظ داخلی بعد از دو دقیقه خودبخود باز میش ...

آره در باز نشه لاقل میشه تلفن زد سریع میان نجات میدن ولی سقوط خیلی وحشتناکه

بیا نمونه بارز سقوط هم پیدا شد    

ای بابا...بدترش کردم؟ نه بابا نگران نباش. اینی که من می گم ایران نبود. یه جای خیلی بی تکنولوژی و داغونی بود. آسانسورشم داغون بود. تعداد ما هم زیاد بود. نترس. هواپیما هم سقوط می کنه. ماشین هم تصادف می کنه. ولی با در نظر گرفتن این احتمالا نمی شه سوارشون نشد که. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
معلم فیزیکمون با یه فرمول اثبات کرد با سقوط آسانسور مرگ حتمیه😊

معلم‌ فیزیکتون گولتون زده😂

اگه damper داشته باشه، مرگ‌ حتمی نیست. تو دانشگاه ما در عرض ۴ سال،بیش از ده بار سقوط کرد که یه بارم خودم‌توش بودم.

2706