2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بود خرماها رو میشست..

ما هم میشوریم مگه شما نمیشورید 😕

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728

حوله هام بیوفته زمین یا کسی بهش دست بزنه باید بشورم 

یا مثلا موقع غذا خوردن اسم انواع و اقسام موجودات و حیوانات بیاد‌یا تو تی وی ببینم دیگه نمیتونم غذا بخورم 

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

خرما را باید شست. کثیفن خیلی خخخ

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

خرما ها که تو بستش خیییلی کثیفه یه دستمال کاغذی بکشی روش میبینی چقد گرد و خاک و ... بهش هست باید شسته شه مثل هر میوه دیگه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2740

من علاوه بر خرما مغز گردو هم میشورم

مغز گردوهام پلاسیده اس همیشه😁😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

یه کاربری بود یه بار گفت که فامیلشون خدوشو توو دستشویی با مایع میشسته

یا یکی دیگه گفت تو غذاش فضله موش بوده همه جارو اب کشیده و گفته سقف اشپزخونم بخار برنج نشسته باید اب بکشم نجسه😱😱

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

من هر هفته کتاب ها مو‌دستمال میکشم  دفترها و خودکارهامم همینطور

همه لباس ها باید تای منظم داشته باشه همه وسایل صاف باشه 

خوابگاه هم بودم هر هفته همه وسایلمو دستمال می‌کشیدم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

هر کسی بخواد به وسیله هام دست بزنه باید دستشو قبلش بشوره و مطمئن شم که شسته

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!
حوله هام بیوفته زمین یا کسی بهش دست بزنه باید بشورم  یا مثلا موقع غذا خوردن اسم انواع و اقسام ...

بابای منم تو مورد دوم باهات وجه اشتراک داره

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
اها اینکه از دستشویی که اومدم دوباره دستمو میشورم چون به دستگیره ها زدم یا اگه خونه ی کسی رفتم پامو ...

خب منم اینجوری هستم ، بنظرم اینا وسواس نیست ، فقط نظافت و تمیزی و طاهر بودنه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706