2733
2739

من مادرشوهرم وسواس به خون داره انقدر که یک دفعه من دستم زخم بود یه کوچولو خونم نداشت بعد پدرشوهرم به شوخی یکم اب پاشید یک عربده ای کشید سر پدرشوهرم   کلن کسی دستش زخم بشه نباید به جایی دست بزنه وگرنه دق میکنه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از نظر اطرافیانم وسواسی و حساسم ولی خودم عاشق این حساسیت هستم و برام لذت بخشه مثلا همیشه همه جای ...

وای خدا مث من.اما من اذیتم دوس ندارم اینجور باشم

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️

یه دختر خاله داره مامانم یه فرش مخصوص داره فقط روی اون میشینه کسی حق نداره

نزدیک فرش ش بشه

تلفن هم با دستمال کاغذی برمیداره😁😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740

اها اینکه از دستشویی که اومدم دوباره دستمو میشورم چون به دستگیره ها زدم

یا اگه خونه ی کسی رفتم پامو گذاشتم جای خیس بعدش میام پا و جوراب و کفش رو میشورم وای خاک تو سرم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
من یه دوست دارم وسواس فکری داره فک کنم، اصلا به هیچ کاری نمیرسه ، وصع خونش همیشه شلخته و در هم هس ، ...

وای اولین وسواسش منم ظرفارو میگم.تا زدن لباس نه

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️

من شیر گاز ،قفل بودن در،شستن پاهام همیشه تو دستشویی،اگه دکتر برم بیام خونه تمام لباسامو میشورم، دستامو زیا میشورم جوری که بعضی وقتا اگزما میزنه، فوبیای بیماری هم دارم. البته الان خیلی بهتر شدم

یکی بود خرماها رو میشست..

این که چیزی نییت ، ما هم خانوادگی هممون میشوریم!

آخه قشنگ مشخصه کثیفه و خاکی

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

یکی رو میشناسم میخواد بره دسشویی لباسشو عوض میکنه میره میاد دوباره لباس قبلی رو میپوشه،در واقع لباس مخصوص برا دسشویی داره که هر بار میخواد بره اونو میپوشه دلیلشم وسواس سر طهارت دسشویی هست  

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706