2737
2734

آهن چه ربطی به رشد مو و ابرو داره....زینک باید بخوری یا شامپوی زینک بخری و کلی شامپو و سرم واسه ریزش مو هست...واسه ابروهم روغن بادام میگن خوبه 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهن چه ربطی به رشد مو و ابرو داره....زینک باید بخوری یا شامپوی زینک بخری و کلی شامپو و سرم واسه ریزش ...

شما توی بارداری قرص آهن میخوری؟ من نمیخورم نکنه باید بخورم؟

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
2728
شما توی بارداری قرص آهن میخوری؟ من نمیخورم نکنه باید بخورم؟

آره عزیزم باید بخوری تا سه ماه بعد از زایمانتم همینطور... اگه نداری به دکترت بگو واست بنویسه 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
آره عزیزم باید بخوری تا سه ماه بعد از زایمانتم همینطور... اگه نداری به دکترت بگو واست بنویسه 

ماه چهارم امروز شروع شد، و تا الان نخوردم، خطرناکه؟ دیر شده یا هنوز وقت هست برم شروع کنم؟

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
ماه چهارم امروز شروع شد، و تا الان نخوردم، خطرناکه؟ دیر شده یا هنوز وقت هست برم شروع کنم؟

خطرناک که نیست ولی کاش میخوردی که نه خودت کم خونی بگیری نه بچت الانم دیر نشده ماه خوبیم هست واسه شروع....از دکترت بخواه که واست هم آهن تجویز کنه هم ویتامین....آزمایش دادی کمبود ویتامینی نداشتی؟ اگه کلسیم هم کم داشته باشی دندونات زود خراب میشه اونم بگیر از دکتر 

خطرناک که نیست ولی کاش میخوردی که نه خودت کم خونی بگیری نه بچت الانم دیر نشده ماه خوبیم هست واسه شرو ...

فقط فولیک اسید میخوردم توی این 3 ماه، وای بلد نبودم عزیزم ممنونم واقعا که گفتی😣

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
2738
فقط فولیک اسید میخوردم توی این 3 ماه، وای بلد نبودم عزیزم ممنونم واقعا که گفتی😣

فدات عزیزم خیلی مراقب خودت باش دوران حساسیه خدایی نکرده مریض شی دندون درد بگیری یا هرچی دیگه نمیتونی قرص بخوری و کلی اذیت میشی بزار از لحظه لحظه بارداریت لذت ببری