2733
2734
عنوان

فک میکردم باردارم😭

517 بازدید | 27 پست

بچه هایه هفته ازوقت پریودم گذشته بودبی بی چکم متبت بودمیخواستم برم آزمایش بدم که پریودشدم خیلی ناراحتم اعصابم خوردشد😔😔😔😔

برای سلامتی نی نی تودلم دعاکنید🙏               عزیزم بی صبرانه منتظرتیم😊😍👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مثبت بوده چطوری پریودشدین البته ناراحت نباش انشاله به زودی نتیجه میگیری

خط دوم یه کم ضعیف بود 

2728
منم امروز آزمایش بتام منفی شد آی یو آی کرده بودم    

عزیزم درکت میکنم واقعاچشم انتظاری خیلی سخته😔

ناراحت نباش انشاله به زودی باردارمیشی

خیلی خوشحال بودیم این یه هفته روباهمسرم یه جشن دوتایی گرفتیم ولی امروزهمه چی خراب شد😔

2738
خیلی خوشحال بودیم این یه هفته روباهمسرم یه جشن دوتایی گرفتیم ولی امروزهمه چی خراب شد😔

قسمت نبوده  انشاله دفعه بعد به همسرت هم امید بده وبگو که انشاله به زودی بافرشته تون جشن میگیرین

برای سلامتی دخترم دعاکنید
نمیدونم حکمت خدا چیه به چشم انتظارا نمیده به یکی هم که میده که انتظارشو نداره

من سربچه اولم دوسال منتظرموندم بعددوسال حامله شدم ولی انگارقسمت نبودپسرم بعد۵ماه فوت کردوحالا ازبعداون همش برای بارداری تلاش میکنم ودوباره چشم انتظاری😔

پریودیت در چه حده؟چند روزه ای همیشه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706