2733
2739
عنوان

يه سوال راجبه اقدام

198 بازدید | 13 پست

اقدام روز ١٠ دوره عادت ماهانه ممكنه باعث باردارى بشه؟

سيكل بين ٢٩ تا ٣٣ روزه

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️

چون دوره ات منظم نیست ممکنه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه هر بازه زمانی تخمک  باشه

و  اینکه نزدیک دوره تخمک گزاری  شدت بارداری  بالا میره

ب این معنا نیس ک رابطه بدون کنترل شده  قبل و بعد تخمک باعث بارداری نمیشه

چون هر زمانی

امکان بارداری هس

2738
ممکنه هر بازه زمانی تخمک  باشه و  اینکه نزدیک دوره تخمک گزاری  شدت بارداری  بال ...

واسه اين گفتم كه دكترا جلوگيرى تقويمى رو گاهى پيشنهاد ميكنن و ميگن قبل از ١٤ روز پيش از موعد بعدى تخمكى نيست

ولى من الان حالت باردارى دارم 

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
واسه اين گفتم كه دكترا جلوگيرى تقويمى رو گاهى پيشنهاد ميكنن و ميگن قبل از ١٤ روز پيش از موعد بعدى تخ ...

کدوم دکتر پیشنها داده

این تو نت و...هست  روش دقیقی نیس

دکترا طبیعی یه روش جلوگیری ننیدونن

این حرف  وجه علمی داره

ولی ثابت نیس شاید شما ۳تا تخمک داشتی

یکیش بعدا ازاد بشه

شاید قدرت باردااری داش

با توجه به روزای سیکلت نه ولی هرچیزی ممکنه اتفاق بیفته شاید این ماه استثنا تخمک گداریت زود بوده  ...

آره بيشتر سيكلم ٣٣ روزست

ممنونم 🙏🏻

کدوم دکتر پیشنها داده این تو نت و...هست  روش دقیقی نیس دکترا طبیعی یه روش جلوگیری ننیدونن ...

درسته ممنونم ولى فكر كنم يه جور استثناست 

كاربر محترم چرا انقدر دروغ ميگي آخه؟؟؟ عقده هاتو مياي اينجا خالي ميكني؟ زشته به خدا. يه جا گفتي شوهرم زشته ، بعدش گفتي شوهرم خيلي خوشگله ، يه تاپيكت گفتي باردارم بعد ٢ ماه زدي توي اقدامم بعدش ١ ماه بعدش زدي بچه ام تازه دنيا اومده و شوهرم بچه ميخواد و من نميخوام...

يه جا زدي ٦ ماه پيش دماغمو عمل كردم ولي الان هنوز چسب بينيت رو نكندي... خجالت داره به خدا.